עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

קונה רכבים לפירוק במזומן

קונה רכבים לפירוק במזומן

בעלי רכבים ישנים מגיעים לסיטואציות שברכבים שלהם קיימות תקלות שונות שאי אפשר לתקן אותן מסיבות שונות כמו אי מציאת חלפים מתאימים או אם מדובר בחלפים משמעותיים כמו מנוע, עלות השיפוץ או התקנת מנוע משומש היא מאד מאד יקרה ולעתים יקרה הרבה יותר מערכו של הרכב הישן שירד באופן משמעותי לאורך השנים.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

בנוסף לכך, על בעלי הרכבים הישנים לשלם אגרות רישוי גבוהות, פוליסות יקרות, נושאים המעמיסים עליהם כלכלית. המלכוד הזה מקשה על ההחלטה שלהם, מה לעשות עם הרכבים.

מה עושים עם רכב תקוע ובעייתי

במקרים רבים הם משאירים את הרכב כמות שהוא עד מציאת הפתרון, אך מהר מאד הם מבינים שעליהם למצוא פתרון מידי כיוון שפקחי העיריה פונים אליהם בדרישה לפנות באופן מידי את המפגע הסביבתי.

כל רכב ישן הנמצא בדרכים פוגע בנראות סביבת המגורים, יוצר זיהום אויר ולכן על פי חוקי איכות הסביבה הוא מסוכן ויש לפנות אותו בהקדם. כל עיכוב בפינוי הגרוטאה יגרור קנסות שיוסיפו על העלויות הגבוהות שכבר משלם בעל הרכב.

הפתרון הנכון ביותר – העברת רכב למגרש מכוניות לפירוק

לאור המצב הבלתי אפשרי, בוחרים רוב בעלי המכוניות באפשרות של מכירת הרכב לפירוק. כדי להקל על בעל הרכב, אנחנו שולחים גרר שלנו שיאסוף אותו מהכתובת שקיבלנו. עם הגעת הרכב למגרש מתבצעת בדיקה יסודית של אדם מקצועי בעל ניסיון וידע רב המכיר את כל סוגי המכוניות. בתום הבדיקה, בעל הרכב מקבל באופן מידי תמורה הוגנת ובמזומן עבור הרכב.

המגרש קונה כל סוגי הרכבים, בכל מצב מכני ופיזי ומבצע הליך של פירוק כל רכב לכמה אפשרויות. השלדה מועברת למחזור במפעל ברזל. שם היא עוברת הליך של התכה ויצירת מוטות ברזל עבור תחום הבניה. חלפים אחרים מועברים למכירה או לתיקון ולאחר מכן, גם הם יימכרו על פי צורך לבעלי רכבים מדגם זהה, צמיגים ממוחזרים אף הם לחומרי גלם ולשימוש בגני שעשועים. השמשות מועברות למחזור ומייצרים מהם כלי זכוכית חדשים.

המגרש דואג לפירוקם של כל סוגי הרכבים הקיימים, משאיות ששימשו למטרות שונות ובכל גודל קיים, מלגזות, כלים הנדסיים שונים כמו טרקטורים ועוד. אנו משלמים לכל בעלי הרכבים הללו תמורה הולמת במזומן בגין הרכבים שלהם על פי מצבם ועל פי הייעוד שנוכל למצוא עבורם.

ניסיון מקצועי של שנים רבות

לחברה רקורד עשיר של עבודה עם מאות לקוחות מרוצים שמכרו לנו רכבים לפירוק, קיבלו תמורה נאותה עבור רכבם הישן וזכו לשקט נפשי עצום ולחיסכון מהותי בהוצאות השוטפות שלהם. הם אינם סובלים עוד מהטרדות או מקנסות כספיים גבוהים של נציגי הרשות המקומית והמשרד לאיכות הסביבה.

תחזוקה של רכב ישן היא יקרה מאד ובמקרים קיצוניים מבינים שאין מה לעשות אתו יותר, הרכב הגיע לקצה היכולת שלו בגלל בלאי טבעי, תאונה או כל סיבה אחרת ויש למכור אותו. לאור מצבו הגרוע היחיד שירכוש אותו הוא מגרש לפירוק רכבים שיעשה את המקסימום, ישלם באופן מידי ובמזומן לבעל הרכב ויטפל בחלפיו.

כל אדם רגיל לרכבו, אך יש מצבים שעדיף לבצע את החשבון הקר, להבין שההוצאות הכספיות הן לא הגיוניות, מיותרות ולא יעלו את ערכו של הרכב שיורד באופן מהותי משנה לשנה. התוצאה המתבקשת היא להיפטר מהרכב הישן ולרכוש חדש. ליהנות מרכב חדשני שאינו מזיק לסביבה, אשר יש בו בדרך כלל מינימום תקלות והוא ישרת בנאמנות את בעל הרכב לאורך שנים רבות, כמו הרכב הישן.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button