עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

קונה רכבים לנסיעה, מכירת רכב לנסיעה

קונה רכבים לנסיעה, מכירת רכב לנסיעה

מכירת רכב ישן הנמצא ברשותכם היא בעייתית מכמה סיבות. השוק מוצף ברכבים ישנים שאומנם נוסעים אך ברקורד שלהם היו תקלות רבות בחלפים שונים כמו בהגה, בטנק הדלק במוט ההילוכים ובעיקר במנוע. במקצתם הוחלפו והותקנו במהלך הזמן חלפים רבים חלקם חדשים וחלקם משומשים ואם המנוע סיים את תפקידו אחרי מאות קילומטרים של נסיעה, הרי שקיים ברכב גם מנוע משומש שהותקן בו. לאור המידע על עברו הרכב מצד אחד מול ההיצע העצום של רכבים הקיים בשוק, די קשה למכור רכבים במצב זה.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

הפתרון – מכירת רכב לנסיעה

עבור מי שהתייאש ולא הצליח למכור את הרכב אף על פי שפרסם אותו כמה פעמים באתרים שונים באינטרנט ותלה עליו שלט למכירה, הפתרון הוא למכור את הרכב כמות שהוא לחברה שזה תחום עיסוקה, מכירת רכבים ישנים שנוסעים אך מצבם אינו מזהיר.

מכירת הרכב לגורם זה מוריד מהלקוח נטל רציני של אחזקת רכב יקר מכמה היבטים. גם אגרת רישוי יקרה, ביטוח יקר שמצדיק עריכת ביטוח צד ג’ בלבד, שווי נמוך של הרכב שרק יורד ויורד משנה לשנה ועלות גבוהה של חלפים במידת הצורך. אחזקת רכב מסוג זה היא יקרה מאד ולכן עדיף למכור אותו ולרכוש רכב חסכוני שישרת את הלקוח.

קשיים שמערימים הרשויות בנושא רכבים ישנים

המודעות לאיכות הסביבה יצרה נהלים וחוקים חדשים בתחום זה והמשרדים השונים פועלים לאכיפת החוקים הללו. המטרה של משרדי הממשלה היא לצמצם את זיהום האוויר הנוצר מפליטות הגז ברכבים הוותיקים שנבנו בשיטות מיושנות שכבר לא קיימות ברכבים החדשים הנעים בכבישים. בנוסף לכך הימצאותם של הרכבים הישנים שחלקם הפכו לגרוטאות בצדי הדרכים הם מפגע סביבתי ותברואתי המכער את הנוף ואת סביבת המגורים.

הרשויות המקומיות דוחקות בבעלי הרכבים למכור את המכוניות כרכבים לנסיעה או אם מצבם בעייתי כרכבים לפירוק ובכל מקרה לבצע זאת בהקדם לפני הטלת קנסות.

בעל הרכב עומד במצב בעייתי מול כל הגורמים ולכן המוצא הנכון, הזמין והנוח ביותר הוא למכור את הרכבים למגרש העוסק במכירת רכב לנסיעה, שיגרור את הרכב אליו במידת הצורך וינסה למכור אותו בזמנו החופשי. כשהרכב במגרש הוא אינו מפגע תברואתי באמצע העיר וכל המיסים חלים על עסק זה שרכש את הרכב.

קונה רכבים לנסיעה – הפתרון הנכון עבורכם

חברה שזה תחום עיסוקה רוכשת רכב לנסיעה בכל מצב תוך תשלום מידי במזומן. כך הלקוחות מסירים מלבם דאגה גדולה ומצליחים להיפטר מהרכב ולחפש רכב אחר שישרת אותם.

לא עוד אין ספור טלפונים ותיאום פגישות עם אנשים זרים המגיעים רואים את הרכב ובסופו של דבר, לא מעוניינים לרכוש אותו, כך נוצר מצב שבעל הרכב מתאכזב בכל פעם מחדש. הוא כבר חשב שמגיע לקוח רציני, הוא ימכור לו את האוטו ותסתיים הסאגה אך בפועל אף אחד לא מעוניין ברכב למעט בודדים שמוכנים לשלם עבורו סכום נמוך ומאד לא מציאותי.

במקום לבזבז זמן על הפצת מודעה, פרסום ברכב ובפגישות, אפשר בשיחת טלפון אחת עם קונה רכבים לתאם הגעה למגרש, לצורך בדיקת הרכב וקבלת תשלום הגון באופן מידי.

השירות במגרש המכוניות הוא שירות אדיב, מקצועי ומהימן כך שמרגע ההגעה עם הרכב למגרש ועד תום הליך המכירה עובר פרק זמן קצר מאד. הלקוח מרוצה כי הצליח להתפטר מהרכב שגרם לו לאחרונה לצרות כה רבות, הוא קיבל סכום סביר עבורו, כעת יהיה לו שקט מכל הגורמים העירוניים והממשלתיים שהטרידו אותו והוא יוכל לרכוש לעצמו רכב חדש יותר שישרת אותו בנאמנות הרבה שנים לפחות כמו הרכב הישן.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button