עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

קונה רכבים מושבתים? יצאנו לבדוק מה הקטע

קונה רכבים מושבתים? יצאנו לבדוק מה הקטע

אם יש לכם רכב מושבת ואתם לא יודעים מה לעשות אתו, אנחנו קונים רכבים מושבתים ולכן נשמח לסייע לכם.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

רוב בעלי הרכבים שהרכב שלהם מושבת משאירים אותו בחניה ולא מקדמים אתו כל תהליך, כיוון שהם אינם מודעים לדרכים לביצוע תהליך זה.

קונה רכבים מושבתים

מגרש הגרוטאות שלנו עוסק ברכישת רכבים מושבתים כבר שנים רבות. עם השנים העובדים שלנו הפכו למיומנים בכל התחום הזה ולכן הם מעניקים שירות יוצא דופן באיכותו לבעלי הרכבים המושבתים.

אנחנו לשירותם בכל שאלה, בקשה וצורך שלכם בהכוונה כדי לבצע את הנדרש לאורך כל התהליך באופן הנכון ובהתאם לחוקים של משרד התחבורה. 

אנו קונים כל רכב, ללא קשר לדגם, לנפח ולגיל שלו. רכבים קטנים, משפחתיים, ג’יפים, טנדרים, משאיות, אופנועים וציוד מכני הנדסי.

הגעת הרכב המושבת למגרש המכוניות לצורך פירוק 

מרבית הרכבים המושבתים הם מנוטרלים ולכן אין אפשרות להתניע את המנוע שלהם. לכן רכב גרר שלנו מגיע לחניון הסמוך לביתו של הנהג וגורר את הרכב למגרש שלנו.

עם הגעת הרכב, העובדים מפרקים אותו ומבצעים מיון מוקפד של החלפים השונים בהתאם למצבם הפיזי. יש חלפים שמועברים למחזור כמו זכוכיות, חלקי פלסטיק שאינם תקינים וחלקי מתכת המועברים להתכה. 

אם קיימים חלפים תקינים, הם מועברים למכירה בחנויות שבהם מוכרים חלקי רכב יד שנייה, מדובר בחלפים תקינים בלבד, שאפשר להשתמש בהם אך מחירים הוא זול באופן משמעותי.

לאחר ביצוע המיון, מקבל בעל הרכב תשלום עבור הרכב, על פי ערכה של השלדה המועברת לגריטה ושל כל החלפים שאפשר להעביר למכירה או למחזור. 

תהליך הורדת הרכב מהכביש 

העובדה שהרכב יורד מהכביש מחייבת הודעה מידית על כך למשרד התחבורה. אנחנו מסייעים ללקוח למלא את הטפסים הנדרשים ולהעביר את המידע החשוב למשרד התחבורה.

מכיוון שהלקוח שילם בעת ביצוע האחרון של הטסט לרכב אגרת רישוי, הוא יקבל החזר כספי ממשרד התחבורה עבור החלק היחסי על החודשים שבהם הרכב לא ייסע בכבישים.

נשמח לבצע תהליך זה גם עבור הרכב המושבת שלכם.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button