עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

מפרק רכבים לחלקי חילוף זמינים

מפרק רכבים לחלקי חילוף זמינים

כל בעל רכב מודע לעלויות הגבוהות של החזקת הרכב הנובעות מצריכת דלק, בלאי, תקלות, רכישת חלקי חילוף, טיפולים שוטפים במוסך ועוד.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

המגמה של כל בעל רכב היא לשמור על רכב תקין אך רצוי שהעלויות יהיו נמוכות ככל האפשר ולכן בכל מקרה של תקלה או צורך בחלפים, הוא בוחן כמה אפשרויות של רכישת חלפים.

פירוק חלקי חילוף זמינים בעת פירוק רכבים

במגרש הגרוטאות עובדים אנשי מקצוע ותיקים ומנוסים אשר מפרקים באופן סיסטמתי כל רכב המגיע לפירוק.

שיטת העבודה היא שיטתית של המעטפת וכל המבנה הפנימי וכוללת בדיקת כל החלפים הקיימים כדי לראות מה מהם תקין ומה לא. חלקים תקינים שאפשר למכור אותם לבעלי רכבים בדגם זהה והם יכולים לשמש אותם לאורך זמן כיוון שהם במצב טוב, יועברו למכירה של חלקי חילוף יד שנייה. במקרים כאלה מיידעים את הרוכש שהוא קונה חלק שהיה בשימוש של רכב אחר ופורק ממנו עקב העובדה שהרכב פורק, אך הפריט הספציפי הוא תקין לחלוטין.

חלקי חילוף שיש בהם תקלה קטנה שאפשר לתקן ללא בעיה כיוון שמדובר בבעיה מינורית, מועברים לתיקון. לאחר מכן, בודקים שאכן החלף מסוגל לבצע את העבודה וגם פריט זה מועבר למכירות של חלפים יד שנייה.

רכישת חלפים יד שנייה

כל החלפים הללו נמכרים לסוחרי מכוניות העוסקים בתחום חלפי הרכב. הם מחזיקים במחסנים שלהם מספר עצום של חלפים בהתאם לדגמים של המכוניות השונות.

עובדי המוסכים המטפלים כל יום באין ספור רכבים בודקים עם הסוחרים, אם יש להם חלפים ספציפיים יד שנייה. כשהמטרה היא שהם מעוניינים להוזיל ללקוח עלויות, הם מזמינים פריט זה ומתקינים אותו ברכב.

הבדלי המחירים בין חלפים יד שנייה לבין חלקים מקוריים עלול לנוע באחוזים גבוהים מאד ולכן העלות הכוללת של תיקון הרכב תוך שימוש בחלפים תקינים שהם יד שנייה הוא מופחת באופן משמעותי מאד עבור בעלי הרכבים שמעדיפים לשלם כמה שפחות למוסך, במיוחד אם מדובר ברכב ישן יחסית, התקלות קורות לעתים תכופות ויוצרות עומס פיננסי על הנהג.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button