עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

מחיר פירוק רכבים

מחיר פירוק רכבים

ישנן הרבה שאלות נפוצות סביב כל תחום פירוק הרכבים כמו מדוע למשל יש צורך בתחום שכזה, מדוע אנחנו צריכים שירות של פירוק רכבים, איך זה מתבצע, מהו מחיר פירוק רכבים ועוד. בתחום פירוק הרכבים פועלות המון חברות לא מאורגנות, דבר שעלול ליצור אי נעימות בכל הקשור לפירוק הרכב שלכם, לכן החלטנו לעשות לכם מעט סדר במאמר הבא בכל נושא פירוק הרכבים.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

מדוע כדאי למכור רכב לפירוק?

למעשה ישנם הרבה מצבים בהם כדאי לנו למכור את הרכב שלנו לפירוק. בראש ובראשונה כאשר הרכב שלנו ישן. רכב ישן מעל זמן מסויים על הכביש כבר נחשב לרכב מזהם ועל כן משרד התחבורה מעודד לעיתים גריטת רכבים אלו ויתן מענק קטן לבעל הרכב על מנת שיוריד אותו מהכביש וימכור אותו למדינה לגריטה.

בדרך כלל אותם רכבים לא שווים כלום במידה ונמכור אותם כאשר גם במידה ונמכור אותם לפירוק רכבים לא נקבל עליהם יותר מידי כסף. סיבה נוספת שבגינה נרצה למכור את הרכב שלנו לפירוק הוא כתוצאה מתאונה או נזק מכני גדול מאוד כאשר התיקון של הרכב שלנו יקר מאוד עד כדי לא משתלם. במקרה כזה נעדיף למכור אותו לפירוק שכן נוכל לקבל יותר כסף בעבור הרכב היות וניתן יהיה להוציא ממנו חלק מהחלקים שלו לחלקי חילוף למכוניות אחרות בנוסף למכירתו לתעשיית פירוק הרכבים והברזל.

איך מתבצע תהליך פירוק הרכבים?

למעשה התהליך עצמו אינו מסובך. תחילה עליכם ליצור קשר עם מגרש לפירוק רכבים ולהציע להם את הרכב שלכם ובעבורו תקבלו הצעת מחיר. לאחר ההגעה לשם תוכלו לקבל את הכסף ותמסרו את רכבכם שילך מיד לפירוק, כנראה כבר במגרש הרכבים.

בהיבט הבירוקרטי עליכם לוודא כי אתם מגיעים למשרד הרישוי הקרוב למקום מגוריכם עם תעודת הזהות שלכם ורשיון הרכב ומעדכנים כי הרכב שלכם נמסר לפירוק ואינו נוסע על הכביש יותר. במשרד הרישוי יבצעו מיד תהליך של ביטול רשיון הרכב שלכם כנגד ההצהרה שלכם בגין פירוקו של הרכב.

מהם היתרונות של פירוק הרכב?

היתרון המרכזי והחשוב ביותר של פירוק הרכב הוא שאינכם צריכים יותר להתעסק עם הרכב. כאשר מדובר ברכב ישן שכבר בקושי נוסע על הכביש ורק עומד בחניה וכאשר הוא נוסע הוא מזהם מאוד מדובר במפגע תברואתי. רכב שכזה לא נוכל למכור לשימוש והדבר היחיד שניתן לעשות עימו זה למכור אותו לפירוק.

בכך שאנו מוכרים אותו לפירוק אנו חוסכים הרבה כאב ראש מיותר לעצמנו שכן לא נצטרך לתקן אותו במוסך, לא נצטרך להתעסק עם מכירה בלתי אפשרית של רכב כזה וישר נמכור אותו לפירוק כאשר מחיר פירוק הרכבים יקבע על פי מחירון ידוע מראש שנגזר מגודל הרכב ושנת הייצור שלו ועל מנת לקבל הערכה טובה יותר מומלץ ליצור קשר עם חברה לפירוק רכבים.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button