עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

כמה זה שווה לי – כך תחשבו כמה שווים החלקים של הרכב הישן

כמה זה שווה לי – כך תחשבו כמה שווים החלקים של הרכב הישן

לרבים מאתנו קשה להיפרד מהרכב הישן, אך לעיתים מצבו כל כך גרוע ולא כדאי לתקן אותו מסיבות כלכליות ולכן אין ברירה אלא להיפרד. 

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

מכירה של חלפים ישנים של הרכב 

ברכבים הישנים הותקנו לאורך השנים חלפים רבים. חלק מהם עדיין תקינים ויכולים לשרת רכבים אחרים. בעת פירוק הרכב העובדים המנוסים שלנו בוחנים כל חלק שהם מפרקים ועל פי מצבו, מחליטים היכן לסווג אותו. אנו עושים כל מאמץ להציל את מרבית החלפים וזאת במטרה שסך הכול התשלום שיקבל בעל הרכב יהיה גבוה. 

כל החלקים שהם במצב איכותי ואפשר להתקין אותם ברכבים אחרים של יצרן זה או בדגמים זהים, מועברים למכירה כחלפים יד שנייה. חלפים שהם פגומים, מעוכים ואינם שמישים מועברים למחזור. מדובר בחלפים שעשויים ממתכות שונות, פלסטיק וזכוכיות.

כמה שווים החלפים של האוטו הישן 

הבוחנים שלנו מגישים דוח מסודר הכולל את הערך הכספי של כל החלפים התקינים שמועברים למכירה וגם את הערך הכספי של כל החלפים המועברים למחזור. את הסכום הכללי, בעל הרכב מקבל מאתנו ביד ובמזומן. 

הסכום לתשלום משתנה בכל רכב שמגיע לפירוק. יש כאלו שיש בהם הרבה חלפים תקינים ולכן הם מקבלים סכום גבוה, לעומת רכב ישן שלא החליפו בו הרבה חלפים בשנים האחרונות ולכן רוב הפריטים הועברו למחזור ולא למכירה.

פירוק של רכבים ישנים 

כאשר מצבם של הרכב הישן הוא גרוע והרכב לא מסוגל להמשיך לנסוע, אין הרבה ברירות מלבד להעביר אותו למגרש המכוניות המיועדות לפירוק כדי לבצע מהלך זה. 

בדרך זו בעל הרכב גם מקבל תשלום הוגן עבור החלפים וגם חוסך את ערך הקנסות שהוא היה אמור לשלם לעירייה עקב הימצאותו של הרכב המזהם שלו בחניון, לאור האכיפה הרבה של רכבים אלו שפולטים גזים רעילים גם שהם נמצאים בחניה ללא תנועה.

רכב הגרר שלנו ישמח להסיע את הרכב הישן שלכם לפירוק במגרש שלנו, כדי לראות את ערך החלפים שלכם ולשלם לכם זאת באופן מידי ובמזומן.

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button