עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

איך מוכרים רכבים לפירוק?

איך מוכרים רכבים לפירוק?

לא מעט כלי רכב בארץ מועברים לחברות שעוסקות בפירוק רכבים. הסיבות להעברת הרכבים לפירוק מגוונות: לפעמים הרכב עבר תאונה ולפעמים מדובר על רכב ישן ובעל הרכב אינו מתכוון לחדש את הטסט. בחלק מהמקרים הרכב מתקלקל בתדירות גבוהה ובעליו לא מעוניין להמשיך להחזיק בו ולתקן את התקלות משום שהדבר לא משתלם. במקרים רבים הרכב נמצא במצב שסיכויי מכירתו נמוכים. סיבות נוספות למכירת רכבים שאינם תקינים הן: הפחתת זיהום ופינוי חניה. בעלי רכבים שמשאירים רכב שאינו שמיש בחניה חשופים לקבלת קנסות.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

מה לעשות במקרה שמעוניינים להעביר את הרכב לפירוק?

במקרה שבעל הרכב מעוניין להעביר את המכונית לפירוק, עליו לפנות אל משרד הרישוי ולהוכיח שהוא הבעלים של המכונית, לשם כך עליו להציג את המסמכים הרלוונטיים שהם: תעודת זהות ורישיון רכב. כמו כן, צריך בעליו של הרכב להגיש טופס הורדת רכב מהכביש. את הטופס הוא יכול להגיש באופן מקוון או למלא אותו בכתב יד.

כדאי לדעת שבמקרים בהם אגרת הרכב שולמה מראש, יש אפשרות לקבל זיכוי על האגרה. כדי לקבל את הזיכוי יש למלא טופס ייעודי שנקרא בשם: “החזר תשלום אגרת רישוי לרכב” ולסמן את המילה: “פירוק”.

במידה שהרכב הוגדר כרכב שמיועד לפירוק, ניתן לפנות אל גורמים שמעוניינים לרכוש רכבים שמיועדים לפירוק ולמכור להם את המכונית. אופציה נוספת תהיה להעביר את המכונית למוסכים מורשים שלוקחים חלק בתכנית גריטה שזו תכנית שמוציאים משרד איכות הסביבה ומשרד התחבורה מדי תקופה. עבור פירוק הרכבים מקבלים בעלי הרכבים סכום כספי הוגן.

בחירה בחברה מקצועית, מנוסה ואמינה שמספקת שירותי פירוק רכבים

היום ניתן למצוא מגוון חברות שעוסקות בפירוק רכבים כאשר רמת השירות משתנה בין חברה לחברה. במידה שמחליטים לפנות אל חברת פירוק רכבים, חשוב לבדוק את רמת השירות שהחברה מספקת כך שיהיה ניתן לבצע עסקה משתלמת.

חברה מקצועית ואמינה תספק שירותי גרירה במידה שלא ניתן להזיז את הרכב. החברה תעסיק עובדים מיומנים שיבחנו את הרכב בקפדנות. לאחר בחינת החלקים תיתן החברה הצעת מחיר הוגנת.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button