עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

לא רק רכבים – פירוק משאית

לא רק רכבים – פירוק משאית

משאיות הן כלי רכב מאסיביים ביותר ובמקרים מסוימים בהם הן אינן תקינות, כדאי למכור אותן לחברות שמתמחות בפירוק משאיות.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

רצוי להעביר את המשאית לחברה שמתמחה בפירוק רכבים ומשאיות במקרה שהמשאית מתחילה להתקלקל. במצבים אלו עשויים התיקונים הרבים להצטבר לסכומים גבוהים ולהפוך את החזקת המשאית ללא משתלמת, לכן עדיף לפרק אותה ולרכוש במקומה משאית חדשה.

חשוב לציין שלא מדובר רק על שיקול כלכלי. כאשר המשאית מתחילה להתקלקל היא עלולה לגרום לסיכון משמעותי. משאית תקולה שנוסעת על הכביש עלולה לגרום לתאונות קשות ולכן יש להעביר אותה לחברה שעוסקת בפירוק משאיות ולמנוע את הסיכונים המיותרים הללו.

מצבים אחרים חלים על מקרים בהם המשאית עברה תאונה וחברת הביטוח קובעת שמדובר על הרס טוטאלי. במצבים אלו, לא יהיה ניתן להשתמש במשאית משום שמשרד הרישוי קבע שהיא אינה כשירה לשימוש.

במקרה שמדובר על משאית ישנה, הרי שהעברתה לחברה שמתמחה בפירוק רכבים יכולה להפחית את הזיהום הסביבתי. יתרון נוסף של העברת משאית שאינה שמישה לפירוק הוא שבצורה זו לא תתפוס המשאית חניה, במקומות רבים אין מספיק חניות והעמדתה של משאית שאינה בשימוש בחניה רק תקשה על הנהגים האחרים.

מכירת משאית לחברה שמתמחה בפירוק רכבים ומעניקה שירות איכותי, יכולה גם לתרום לכיסו של המוכר. מכירת המשאית תאפשר למוכר גם לקבל תשלום עבור הרכב לו אינו זקוק יותר וגם להימנע מהצורך לפנות את המשאית.

חברה מקצועית שמתמחה בפירוק משאיות – לבצע עסקה משתלמת

בעזרת חברה מקצועית, אמינה ובעלת ניסיון בפירוק משאיות, יהיה ניתן ליהנות מכל היתרונות של פירוק המשאית. בעזרת השירות יהיה ניתן למנוע סכנות, להפחית את זיהום האוויר, לחסוך כספים על תיקוני תקלות, לאפשר לבעל המשאית להרוויח סכום הוגן, לפנות חניה ולחסוך את הצורך לפנות אל המשאית.

חברה מקצועית תעסיק צוות עובדים שיבדקו את המשאית ויעריכו את שוויה בהתאם לחלפים שניתן להוציא ממנה. במקרה שלא ניתן להזיז את המשאית ממקומה, תספק (ותממן) החברה שירותי גרירה שיובילו את המשאית עד למגרש בו היא תפורק.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button