עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

רכב אחרי תאונה

רכב אחרי תאונה

רכב אשר ניזוק קשה בעת תאונה ומוכרז כטוטל לוסט, לא יכול להישאר כגרוטאה ברחוב ולכן יש להעביר אותו למגרש הגרוטאות שלנו לצורך המשך טיפול בו.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

רכב אחרי תאונה

רכב שנפגע בתאונה הוא במקרים רבים רכב חדש יחסית או כזה אשר נוסע בכבישים שנים בודדות. לכן חלקים רבים אשר לא נפגעו בתאונה, יכולים להיות שמישים עבור נהגים אחרים במכוניות שלהם.

החשיבה היא להוציא את המיטב גם מרכב שנפגע בתאונה, לפרק ממנו את כל החלפים התקינים ולמכור אותם כחלפים יד שנייה. אם קיימים חלפים אשר זקוקים לתיקון קטן, יבוצע בהם התיקון וגם הם יימכרו כפריטים יד שנייה.

מחזור החלפים של הרכב

החלקים אשר אינם תקינים ינותבו רובם לצורך פעולות מחזור, מתכות, פלסטיק וזכוכיות. כל אחד מהחלקים יועבר לערמת המחזור על פי תחומו וכך מפרקים את כל הרכב, גם את השלדה מעבירים למחזור.

פעולות המחזור מבוצעות בשנים האחרונות בטכנולוגיות חדשניות במתקנים ייחודיים ולאחר הפעולות המתבצעות במתכות, בפלסטיקים ובזכוכיות מייצרים מוצרים חדשים לתועלת הציבור.

תהליך העברת הרכב למגרש הגרוטאות

ברוב המקרים אין אפשרות לנסוע עם הרכב לאור מצבו ולכן גרר של מגרש הגרוטאות שלנו מגיע למקום הימצאו וגורר אותו למגרש.

בוחני הרכבים מבצעים הערכה של שווי הרכב על פי החלפים השונים אשר הם תקינים ובעל הרכב מקבל במזומן את הסכום אשר מגיע לו. לאחר סיום העסקה, העובדים יכולים להתחיל בשלבים השונים של פירוק הרכב.

פעולות הפירוק חשובות גם עבור השמירה על איכות הסביבה. בהתאם למצבו של הרכב הוא פולט רעלניים אשר מזיקים לסביבה ולכן המטרה היא להפחית את הימצאותם במרחב ככל האפשר. אילו בעל הרכב היה משאיר את הרכב בצידי הדרכים או בחניון, הוא היה מקבל קנסות מהרשות המקומית שהיא הזרוע המבצעת של המשרד להגנת הסביבה, על פי הנהלים אשר מיושמים בנושא זה.

מגרש הגרוטאות

מגרש הגרוטאות שלנו עוסק בכך שנים רבות, כל העובדים הם בעלי ידע וניסיון רב ועושים כל שניתן כדי להציל את מירב החלפים מכל מכונית, משאית או ציוד מכני הנדסי אשר עברו תאונה.

ביצוע פעולות מול משרד הרישוי

לאור העיסוק היום יומי שלנו בתחום זה מול משרד הרישוי ומכיוון שבעל הרכב באופן טבעי אינו מכיר את ההליכים אשר יש לבצע, אנו מסייעים לו בכל התהליך.

יש להודיע באופן רשמי למשרד הרישוי שרכב ספציפי הועבר לפירוק כך שהוא לא ינוע יותר בכבישים. מעבר לכך, הלקוח מיידע את משרד הרישוי בפרטי חשבון הבנק שלו כדי לקבל ממנו החזר כספי על החלק היחסי של רישיון הרכב אשר לא נוצל, לאור התאונה אשר קרתה.

נשמח לגרור גם את הרכב שלכם אם הוא אחרי תאונה, למגרש ולבצע בו את כל ההליך הנדרש.

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button