עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

ווין ווין סיטואיישן: ממה מרוויחים הקונים רכבים לפירוק?

ווין ווין סיטואיישן: ממה מרוויחים הקונים רכבים לפירוק?

בתהליך פירוק הרכבים כולם מרוויחים. גם בעל הרכב שמצליח להיפטר ממנו לאור מצבו והוא מקבל סכום מסוים וגם אנחנו בעלי מגרש המכוניות אשר מקבלים תשלומים שונים.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

הליך פירוק רכבים 

רכב ישן, רכב לא תקין או רכב שנפגע בתאונה מועבר למגרש המכוניות שלנו והצוותים שלנו מפרקים את כל החלפים באופן סיסטמתי. הם ממיינים אותם לכמה קטגורית, פריטים מברזל או מתכת שאינם תקינים, כולל השלדה של הרכב מועברים למחזור המפעלי מתכת שעוסקים בנושא ייעודי זה. חלקי פלסטיק וזכוכית לא תקינים מועברים למפעלי מחזור אחרים אשר עוסקים בנישה זו.

מחזור של חלפים של הרכב 

המשאיות של מפעלי המחזור השונים מגיעות מעת לעת למגרש המכוניות שלנו ואוספות את הפריטים הממתינים להם למחזור. כל מפעל מעביר לנו תשלום על פי המשקל של המוצרים שהם מקבלים מאתנו. לכן כאשר אנחנו מפרקים את הרכבים אנחנו מודעים לגובה התשלום שנקבל ממפעלי המחזור עבור המוצרים הללו ולכן משלמים לבעל הרכב עבור הפריטים שאפשר למחזר אותם ולייצר מהם בעתיד מוצרים אחרים.

מכירה של חלפים תקינים שהיו ברכב 

בכל רכב יש חלפים ישנים שאינם שמישים ולכן הם מועברים למחזור, אך יש גם חלפים תקינים ולכן אנחנו שולפים אותם ומוכרים אותם לבעלי רכבים בדגמים זהים או דומים שהפריט הספציפי מתאים להם, או לחלופין לסוחרים אשר עוסקים בנישה של מכירת חלפים משומשים.

בדרך זו אנו מצליחים לקבל סכום מסוים עבור כל חלק ולכן אנו משלמים לבעל הרכב הישן גם עבור החלפים שהצלחנו להציל מהרכב שלו. בעלי רכבים שרוכשים מוצרים יד שנייה נהנים מהעובדה שהם מצאו חלק איכותי ושמיש שיכול לשרת אותם לאורך זמן והעלות שלו היא זולה באופן משמעותי מהעלות של מוצר זהה חדש. 

תשלום לבעל הרכב 

בדרך זו בעל הרכב מקבל מאתנו תשלום הן עבור החלפים שמועברים למחזור והן עבור החלפים התקינים שהוצאו מרכבו בעת הפירוק.

אם יש ברשותכם רכב ישן שמעלה אבק בחניון, דברו אתנו כדי שנגרור אותו למגרש ונשלם לכם עבור החלפים.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button