עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

מהי השחרת חלונות לרכב ומהם יתרונותיה?

מהי השחרת חלונות לרכב ומהם יתרונותיה?

השחרת חלונות לרכב הפכה לנפוצה ושכיחה ביותר בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מבינים את היתרונות של חלונות מושחרים, ובוחרים להשקיע בכך על הרכב הפרטי שלהם. אם בעבר ניתן היה לראות חלונות מושחרים אך ורק על גבי מכוניות של אנשי ציבור וחברי כנסת, הרי שהיום מדובר על כמות לא מבוטלת של רכבים פרטיים. נהגים רבים מעוניינים לשמור על הפרטיות שלהם, ולהימנע מהצצות סקרניות של עוברי אורח לתוך הרכב. הדבר מהווה פתרון יעיל עבור הסכנה לפריצת הרכב, היות והפורצים לא מסוגלים להציץ לתוך חלל הרכב ולא יכולים לאתר תיק או פלאפון שנשכחו על המושב. רוב הפורצים לא יסתכנו בפריצה לרכב רק מתוך סקרנות, אלא יעדיפו לפרוץ לתוך רכבים שניתן לראות בהם תיקים, משקפי שמש יוקרתיות, פלאפונים וכדומה.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

למה כדאי להשקיע בהשחרת חלונות לרכב?

מעבר לעובדה שמדובר על פעולה פשוטה שיכולה למנוע את הפריצה הבאה לרכב שלכם, מדובר גם על אמצעי אפקטיבי להימנע מהסתנוורות מקרני השמש הלוהטות. חלונות כהים מונעים את חדירת הקרניים, דבר שמונע מצב של הסתנוורות. הדבר יכול לסייע רבות במניעת תאונות דרכים מצערות ומיותרות. מעבר לפן הבטיחותי, יש צורך להזכיר את הפן הבריאותי. החלונות הכהים מסוגלים לסנן את קרני השמש ולמנוע מהנהג ומהנוסעים לספוג את קרינת ה – UV המסוכנת. רוב האנשים מאמינים שהם מוגנים מהקרינה ומהסכנות שלה, ברגע שהם נמצאים ברכב. אך למעשה הקרינה חודרת דרך החלונות ועלולה לגרום לכוויות ונזקים לעור החשוף. מבחינה כלכלית, חלונות מושחרים נחשבים להשקעה חכמה היות והם מאפשרים לשמור על טמפרטורה נעימה ברכב בזכות החסימה לקרני השמש. כתוצאה מכך, ניתן להפעיל את המזגן על רמה נמוכה יותר, ובכך לחסוך לא מעט דלק מבוזבז.

מה חשוב לדעת לגבי השחרת חלונות לרכב?

מעבר לכל היתרונות שהוזכרו לעיל, חשוב להדגיש גם את הפן האסתטי. חלונות מושחרים תורמים רבות לאווירה האינטימית והמיוחדת בתוך הרכב, ומעניקים לו מראה אלגנטי ויוקרתי יותר. לכן כל מי שמעוניין להשקיע בנראות של הרכב שלו, חייב לבצע השחרה של החלונות וליהנות מאינסוף של יתרונות שונים. ניתן למצוא היום בשוק שיטות שונות המשמשות לצורך ההשחרה של חלונות הרכב, חשוב לבחור בשיטה שהכי מתאימה לכם. השיטות הנפוצות ביותר הינן ציפוי והדבקה של מדבקות מיוחדות שמאפשרות להכהות את החלונות, בעוד השיטה השנייה הינה אלקטרו כימית, והיא מתבצעת באמצעות שימוש בלייזר. שיטה זו מאפשרת תוצאות לטווח הארוך, היות והצבע לא דוהה ולא מתקלף. מצד שני, שיטת ההדבקה מאפשרת לנהג לבחון את המצב ולהחליט האם השחרת החלונות מתאימה לו. כמובן ששיטת ההדבקה תהיה זולה יותר, ותתאים לכל מי שמעוניין לחסוך.

לסיכום, השחרת חלונות לרכב ניתן לעשות במספר שיטות שונות, כאשר לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה. חלונות כהים מאפשרים לנהג פרטיות מלאה ומאפשרים לשמור על טמפרטורה קבועה ברכב.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button