עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

קונה רכבים מושבתים בפתח תקווה

זה קורה לכל אחד כאשר יש לו רכב ישן ובמירוץ הזמן הרכב מושבת וכעת כל שנותר זה להביא את הרכב לגריטה השאלה היא איך מביאים רכב מושבת למגרש פירוק רכבים בפתח תקווה.
קניית רכבים מושבתים היא הפיתרון המושלם לרכבים שאין ביכולתם להמשיך ולנסוע ומהווים נזק לסביבה.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

אז מה זה בעצם השבתת רכב ואיך עושים את זה?

כדי שהרכב יוגדר רכב מושבת, שאינו כשיר ותקין לנסיעה הוא צריך להיות מעל 20 שנה על הכביש, או רכב “שעשה את שלו”, אינו מצדיק את עלותו הכלכלית או עבר תאונה טוטאלוס.

במקרה כזה הולכים אל קונה רכבים מושבתים בפתח תקווה והוא קונה את הרכב הישן במחיר מסוים – לעתים מדובר גם באלפי שקלים כמובן תלוי לפי מצב הרכב ולכן חשוב מאוד לברר את הנושא.

במקרים מסוימים למשל שהרכב אנו יכול לנסוע בכלל והוא תקוע בחנייה, פונים לשירות של פירוק רכבים בפתח תקווה (כמו זה שאתם נמצאים בו ממש עכשיו), במסגרת השירות בדרך כלל ניתנת גם גרירת הרכב למגרש פירוק – ללא עלות.

קניית רכבים מושבתים בפתח תקווה

קניית רכבים מושבתים בפתח תקווה היא תופעה שכיחה וכיום יש מגרשי מכוניות רבים וסוחרי מכוניות אשר מומחים בתחום פירוק הרכב. לכן אם כבר הרכב שלך אינו תקין ואתה חש כי אתה הולך למוסך פעמים רבות יותר מאשר אתה הולך לעבודה הגיע הזמן להזמין קונה רכבים מושבתים בפתח תקווה שיפתור את הבעיה בכך שהוא ייקח את הרכב ויעשה שימוש בחלקי החילוף שלו.