עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

האם קונים את כל דגמי הרכבים לפירוק

האם קונים את כל דגמי הרכבים לפירוק

כל אחד מדגמי הרכבים הישנים מכיל סוגים שונים של חלפים שאותם אפשר למחזר או לתקן ולכן אפשר למכור כל דגם של כל סוג רכב שאינו שמיש לצורך זה.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

פירוק רכבים

למגרש רכבים לפירוק אפשר להעביר רכבים ישנים שאינם מסוגלים לנסוע עקב תקלות שונות שעלויותיהן גבוהות מאד כמו החלפת מנוע. לאור זאת משביתים את הרכב והוא מועבר למגרש פירוק רכבים.

כמו כן, רכבים אחרי תאונה שנגרם להם נזק משמעותי ועלות התיקון היא גבוהה במיוחד ולכן גם במקרה זה מורידים את הרכב מהכביש באישורה של חברת הביטוח שמעדיפה לשלם את עלות של שווי הרכב לבעליו, מאשר את עלות התיקון המסובך.

רכבים אשר הגיעו למכון הרישוי אך הבוחנים לא העבירו את הרכב טסט מסיבות מכניות או חשמליות שונות, מקבלים בעליהם החלטה אם לתקן את הרכב או לא בהתאם לעלות הנדרשת. אם ההחלטה היא לא לתקן את הרכב, גם הוא מועבר למגרש לפירוק חלפיו.

האם קונים את כל דגמי הרכבים לפירוק

מיון חלפי הרכב

רכבים מכל הדגמים עוברים מיון קפדני במגרש הרכבים. חלפים שעשויים מברזל, פח או מתכת, מועברים למחזור מתכות לצורך שימוש חוזר, חלונות מועברים לארגזים המכילים חלקי זכוכית למחזור.

חלפים תקינים נמכרים לחנויות המוכרות חלפים משומשים וחלפים שכדאי לתקן אותם תמורת עלות סבירה, מועברים לתיקון ולאחר מכן גם הם נמכרים לחנויות העוסקות במכירת חלפים משומשים לצורך מכירה לקהל.

שלדת הרכב מועבר לגריטה במקומות המוסמכים לכך ובכך מסתיים הטיפול בפירוק הרכב כולו.

תהליך העברת המכונית למגרש המכוניות לפירוק

כל סוגי המכוניות, רכבים פרטיים, משאיות וציוד מכני הנדסי כמו טרקטורים מועברים למגרש באמצעות גרר שהוא חלק מהשירות של מגרש המכוניות, אם הרכבים אינם מסוגלים לנסוע.

פעמים רבות הרכבים חונים לאורך זמן רב בצדי הכבישים או בחניונים והעיריות והמשרד לאיכות הסביבה דוחקים בהם לפנות אותם כדי לפנות מקומות חניה נחוצים וכדי להקטין את כמות הרכבים הישנים בדרכים. בעלי הרכבים הישנים מקבלים על כך קנסות ולכן הם מעדיפים למסור את הרכב לפירוק, לקבל עבורו כסף במזומן ולחסוך תשלום מיותר של קנסות.

לאחר העברת הרכב למגרש, יש ליידע על כך את משרד הרישוי ואת חברת הביטוח לצורך עדכון מרשם המכוניות וביטול פוליסות הרכב.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button