עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

קונה רכבים ישנים במחיר ששווה למכור

קונה רכבים ישנים במחיר ששווה למכור

רכבים ישנים שמתקלקלים יוצרים בעיה לבעליהם. מצד אחד התיקון הוא יקר ומצד שני הנהג זקוק לרכב לנסיעות.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

תיקון של רכבים ישנים 

כשמדובר ברכבים ישנים, נדרשים חלפים שקשה למצוא אותם ולכן העלות שלהם היא גבוהה וגם ההתקנה היא ארוכה ולכן החיוב הוא גבוה ולא תמיד כדאי. לא אחת העלות של התיקון במוסך היא גבוהה יותר מערכו של הרכב הישן. 

פירוק של רכבים ישנים 

לאור זאת הנהג משאיר את האוטו בחנייה וקשה לו לקבל החלטה מה לעשות בהמשך. הפתרון הנכון ביותר הוא להעביר את הרכב אל מגרש הגרוטאות שלנו כדי שהעובדים שלנו יפרקו אותו. המגרש קונה רכבים ישנים במחיר ששווה למכור ובעל הרכב מקבל את העלות של חלפים שהם תקינים ואלו שהועברו למחזור. 

תהליך העברת הרכב למגרש לפירוק 

ברוב המקרים הרכב אינו מסוגל לנוע לאור מצבו המכאני ולכן הגרר שלנו מסיע אותו עד למגרש. העובדים בוחנים את מצבו של הרכב ומפרקים אותו לגורמים רבים. פריטים שאינם תקינים אך מתאימים למחזור מועברים לאופציה זו, כמו זכוכית, מתכת ופלסטיק. חלפים שהם תקינים מועברים למכירה כפריטים משומשים וכך מי שזקוק להם קונה אותם במחירים מופחתים וזהו הבדל משמעותי ביותר כשיש צורך בכמה חלפים שונים.

תשלום לבעל הרכב 

בסופו של תהליך, המגרש קונה רכבים ישנים במחיר ששווה למכור, הרכב מפורק לחלוטין כולל שלדה והעובדים מבצעים תחשיב כספי של כל החלפים שהועברו למכירה או למחזור.

בעל הרכב מקבל את מלוא התשלום, גם אם לא מדובר בסכום מאד גבוה, זה יסייע לו לרכוש רכב אחר כדי שיוכל לנסוע ממקום למקום במקום עם הרכב הישן.

בנוסף לכך אנו מסייעים לבעל הרכב בהתנהלות מול משרד הרישוי. מעבירים דיווח על כך שהרכב פורק ולכן לא יעלה יותר על הכביש, כדי שמשרד הרישוי יעדכן נתון זה במחשב ויחזיר לבעלים את החלק היחסי של אגרת הרישוי ששולמה עבור שנה מלאה אך לא נוצלה כולה. 

אם יש לכם רכב ישן, במקום לקבל קנסות מהעירייה דברו אתנו ונבצע פירוק. 

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button