עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

פירוק רכב: 3 סיבות טובות שכדאי גם לכם לפנות לשירות

פירוק רכב: 3 סיבות טובות שכדאי גם לכם לפנות לשירות

כאשר מסתבר שיש תקלה רצינית ברכב ישן, בעל הרכב בוחן את העלויות. ברוב המקרים מדובר בסכומי כסף גבוהים עבור החלפים ועבור שעות העבודה ולא אחת מדובר בסכום כספי, אשר עולה על הערך של הרכב הישן.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

מה עושים עם רכב ישן?

הדרך הטובה והמומלצת ביותר היא להעביר את הרכב הזה למגרש שלנו של גריטת מכוניות ויש לכך שלוש סיבות מצוינות:

1. כיוון שמדובר ברכב שאינו שמיש, ברגע שמעבירים אותו לפירוק אין יותר הוצאות עליו. לא עלויות של ביטוח, לא של אגרה שנתית ובטח לא של הדלק והמוסך. לאורך שנים רבות הבעלים שילם סכומי כסף עצומים לאור אהבתו לרכב הייחודי, אך זה הזמן להיות ריאליים ולהבין שעדיף להיפטר מהרכב הזה ולרכוש רכב אחר חדש יותר שישמש את הבעלים. כך הוא ייהנה מנסיעה איכותית בכבישי ישראל.

2. כאשר מעבירים את הרכב למגרש הגרוטאות מתבצע הליך של פירוק והעברת כל החלפים ליעדים שונים. חלפים תקינים מועברים למכירה כיד שנייה, חלפים שאינם תקינים מועברים למחזור. בדרך זו מצילים בשתי הדרכים הללו חלקים מהערך הכספי של כל אחד מהחלפים. המגמה היא לפרק את הרכב כולו ולהעביר למחזור פריטים אשר עשויים מברזל, מתכות, זכוכית ופלסטיק.
דרך נוספת הקשורה לאיכות הסביבה היא בכך שהלקוח מסלק את הרכב מהחניון או מצידי הדרך וכך מונע קבלת קנסות מהרשות המקומית, לאור פליטת הרעלנים של הרכב הישן, דבר שהוא פגיעה במהלך הנשימה של הציבור אשר גר בסמוך לחניון, או עובר שם מעת לעת.

3. בסופו של תהליך הפירוק, נערכת התחשבנות כספית והלקוח מקבל את סך הכספים של שווי החלפים, הן אלו שהועברו למחזור והן אלו שהועברו למכירה. כל סכום הוא סכום משמעותי ולכן הוא מנתב אותו לטובת רכישת רכב אחר. 


אם יש לכם רכב ישן שאינו מסוגל לנוע באופן עצמאי, דברו אתנו וגרר שלנו יעביר רכב זה למגרש כדי לבצע באופן יסודי ומסודר את כל הליך הפירוק כולל גריטת השלדה של המכונית.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button