עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

קונה רכבים לפירוק – מגיע, גורר ומשלם לכם – ולא אין כאן קאץ’

קונה רכבים לפירוק – מגיע, גורר ומשלם לכם – ולא אין כאן קאץ’

אם יש ברשותך רכב ישן, אשר אין אפשרות להתניע אותו ואינך יודע מה לעשות אתו ואיך להיפטר ממנו, אנחנו הכתובת.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

רכישת רכבים ישנים לפירוק

ברשותנו מגרש מכוניות ישנות, אנחנו רוכשים מהלקוחות רכבים ישנים שאין כדאיות כלכלית לתקן אותם, משלמים לבעל הרכב סכום מידי עבור החלפים שלו ומבצעים פעולות מחזור של השלדה והחלפים אשר אינם תקינים.

תהליך קבלת הרכב לפירוק

רכבים ישנים חונים לעיתים לאורך חודשים במקום חניה ספציפי ללא תזוזה כיוון שהרכב תקול ועלות התיקון היא גבוהה יותר מערכו של הרכב. זו הסיבה שבעל הרכב אינו מתקן אותו, אך מצד שני העיריה אשר פועלת על פי ההנחיות של המשרד להגנת הסביבה, מחלקת דוחות על הרכב הישן התופס מקום חניה ומבקש לפנות אותו באופן מידי.

ערכם של הקנסות מצטבר לסכום גבוה ולכן לבעל הרכב אין ברירה אלא להעביר את הרכב למגרש הגרוטאות. כדי לסייע לו, אנו שולחים גרר שלנו אשר מוביל רכב זה למגרש.

בדיקת רכב המגיע למגרש

נציגי השירות המיומנים שלנו בוחנים כל רכב כדי לאמוד את העלות שלו. אם קיימים חלפים שהם תקינים ואפשר למכור אותם כיד שניה, הם נשלפים מהרכב. כל שאר החלפים אשר אינם תקינים או ישנים, מועברים למחזור.

בהתאם לערך של הרכב לפירוק, אנו משלמים לבעל הרכב במקום את הסכום המגיע לו ואין כאן קאץ’. הרכב הישן פולט רעלנים והוא סכנה לציבור ולכן קיימת חשיבות רבה לפינויו מהשטח.

למעשה אנחנו פותרים לבעל המכונית בעיה רצינית של רכב תקוע לאורך זמן, דבר אשר גורר עלויות נלוות משמעותיות כמו קנסות, תשלום עבור ביטוח, תשלום רישיון הרכב ועוד.

פעולת הגרירה באמצעות הגרר שלנו, מאפשרת לו להיפטר מהבעיה שהעיקה עליו ומעבר לסכום שיקבל מאתנו הוא יקבל גם החזר יחסי של כספים ששילם למשרד הרישוי ולחברת הביטוח וכך הוא יסגור את כל הקצוות.

נשמח לסייע גם לך ולהסיע את הרכב הישן שלך למגרש ולשלם לך את המגיע לך.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button