עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

חלקי חילוף לרכב לא חייבים לעלות ביוקר

חלקי חילוף לרכב לא חייבים לעלות ביוקר

אחזקת רכב היא סיפור יקר ובמשפחות שיש שני רכבים, הדבר כפול ומכופל. על בעל הרכב לשלם אגרה שנתית, ביטוח שנתי, טסט ועלויות נוספות. ביוקר המחיה בישראל זהו קושי גדול מאד לחלק מהאוכלוסייה ולכן בעלי רכבים רבים מחפשים דרכים להוזיל את העלויות השוטפות הקשורות לאחזקת הרכבים.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

רכישת חלפים עבור הרכב 

כאשר רוכשים חלפים מקוריים אשר מיוצרים על ידי יצרן הרכב, המחירים של כל אחד מהם הוא די גבוה. עקב כך כל תיקון של הרכב עולה סכומים גבוהים ובנוסף לכך יש לשלם עבור שעות העבודה במוסך.

הפתרון לכך הוא רכישת חלפים יד שנייה, או לא מקוריים מהמגרש שלנו שבו אנחנו מפרקים רכבים ומשאירים את החלפים התקינים כדי למכור אותם.

לקוחות אשר מגיעים למגרש המכוניות שלנו מוצאים היצע נרחב מאד של חלפים איכותיים שאפשר להתקין אותם וליהנות מפעילותם לאורך זמן. כך אפשר לפנות למגרש שלנו ולחפש פריט ספציפי שאתם זקוקים לו. אם אתם זקוקים לדוגמה לכנף שמאלית לרכב טויוטה יאריס, אנחנו בודקים במבחר שלנו ומעדכנים אתכם אם פריט זה קיים במלאי.

רכישה בדרך זו עשויה לחסוך לכל בעל רכב מאות שקלים בכל פעם שהרכב נכנס למוסך, לצורך תיקון כזה או אחר. 

אפשר למצוא חלפים משומשים רבים גם אצל סוחרי חלפים שמתמקצעים במכירה של חלפים שונים שהם תקינים אך פורקו מרכב שהועברו לגריטה.

פירוק רכבים במגרש

רכב אחרי תאונה או רכב ישן שכבר אין כדאיות לתקן אותו מגיע למגרש המכוניות שלנו. הצוותים שלנו מפרקים את כל אחד מהרכבים ומעבירים את החלפים שאינם תקינים למחזור במפעלי המתכת, הפלסטיק והזכוכיות.

כל החלפים התקינים מוצעים במחירים זולים מאד לבעלי הרכבים וכך הם יכולים להפחית את העלויות שלהם בנושא תחזוקת המכונית. 

לקוחות רבים הבינו שזו הדרך לחיסכון בהוצאות המשפחתיות ולכן פונים אלינו בכל צורך של חלפים רגילים או מיוחדים ואנו עושים כל שניתן כדי לסייע להם. 

נשמח לעזור גם לכם, עדכנו אותנו אילו חלפים נחוצים לכם והרכישה תהיה לבטח זולה מאד. 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button