עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

רוצה להעביר רכב לפירוק? הכר את הטפסים והבירוקרטיה

רוצה להעביר רכב לפירוק? הכר את הטפסים והבירוקרטיה

במקרה שרכב עבר תאונה, מיועד לגריטה, הורד מהכביש או במקרה שהטסט של הרכב לא בתוקף ואין לבעל הרכב כוונה לחדש את הטסט, ניתן להעביר את הרכב לפירוק. 

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

העברת הרכב לפירוק מאפשרת לבעליו להרוויח כספים על רכב שגם כך אינו נמצא בשימוש, אך כדי לעשות זאת, יש להכיר את הצד הבירוקרטי והטפסים שיש למלא ולהגיש. 

במקרים בהם בעל הרכב מעוניין להעביר את הרכב לפירוק משום שהרכב עבר תאונה או במקרים בהם הרכב ישן, על בעל הרכב לעבור תהליך מול משרד הרישוי ולהגיש לו טופס פירוק רכב, המטרה של התהליך היא ליידע את המשרד בכך שהרכב כבר אינו נמצא בשימוש. 

מילוי טופס פירוק רכב

אפשר למצוא את טופס פירוק הרכב באתר של משרד התחבורה ולמלא את כל הפרטים הרלוונטיים לתהליך, מידע זה אלו כולל את הפרטים של בעל הרכב ואת מספר הרישוי של הרכב. ניתן לסמן בטופס את הסיבה שגרמה לבעל הרכב לבטל את הרישום, במקרה זה על בעל הרכב לסמן שהסיבה שבגללה הוא מבטל את הרישום היא כדי להעביר את הרכב לפירוק. 

אחרי שבעל הרכב ממלא את הטופס, עליו להוריד מהרכב את לוחיות הרישוי ולהשמיד אותן, שכן במידה שהלוחיות לא יושמדו, הן עלולות להגיע לגורמים שישתמשו בהן על רכבים גנובים. 

כמו כן, על בעל הרכב להבין שלא תהיה לו אפשרות להתחרט, ושהוא לא יוכל לחדש את הרישיון של הרכב לאחר שהוא ביטל אותו. 

על הטופס צריך בעל הרכב לחתום (בחלק התחתון), החתימה יכולה להתבצע גם על ידי מורשה חתימה בצירוף חותמת חברה.

 נוסף על טופס פירוק רכב, צריך בעל הרכב להגיש צילום של תעודת הזהות שלו. במידה שמדובר על מספר בעלים, יש להגיש צילומים של כל תעודות הזהות של הבעלים. אם הבעלים היא חברה, יש להגיש צילום של תעודת התאגדות. בהמשך, על בעל הרכב להגיע למשרד הרישוי עם כל המסמכים ולהציג את תעודת הזהות שלו. 

במידה שאתם רוצים להעביר את הרכב שלכם לפירוק, אתם מוזמנים לצור אתנו קשר – נעים מאוד, PRK. תוכלו למלא את הפרטים שלכם באתר ונחזור אליכם בהקדם או לצלצל אלינו.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button