עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

גריטת רכב ישן

גריטת רכב ישן

מגרש הגרוטאות שלנו הוא מגרש גריטה מורשה לביצוע גריטת רכבים על פי הנהלים שקבע משרד התחבורה. מדיניות זו מתייחסת לרכבים ישנים אשר עדיין נעים בכבישי ישראל והם יוצרו משנת 1990 ואילך, כולל רכבים ישנים יותר אם הם עדיין פעילים.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

פעילות מנהלית מול משרד הרישוי

כל בעל רכב שינתב את רכבו לגריטה אמור לקבל מענק גריטה ממשרד התחבורה בסך 3,000 ₪. אפשר לבצע פעולה זו בתנאי שלרכב קיים עדיין רישיון רכב בר תוקף והוא אינו מעוקל או משועבד לטובת גורם אחר.

על מי שמעוניין בפינוי הרכב שלו לטובת גריטה, להגיע למשרד הרישוי עם מסמכי הרכב, תעודת זהות של הנהג והמחאה אישית מבוטלת.

נציגי משרד הרישוי יבצעו רישום שרכב זה יורד מהכביש ויעניקו לבעל הרכב רישיון זמני ליומיים כדי שיוכל לטפל בכל ענייני הגריטה תוך פרק זמן זה. מכיוון שהוא שילם עבור רישיון הרכב לשנה שלמה והשתמש ברכב רק חודשים ספורים מתוך השנה, תוך כ – 45 יום הוא יקבל ישירות לחשבון הבנק שלו את החלק היחסי של דמי הרישיון ששולמו.

גריטת רכבים

גריטת הרכבים היא פעולה חשובה מאד לאור העובדה שמדובר ברכבים ישנים אשר יוצרו בשיטות ייצור מיושנות לפני שנים רבות. הרכבים הללו כשהם נוסעים וגם כשהם בחניה פולטים רעלנים מסוכנים ולכן המשרד להגנת הסביבה מבצע פעולות אכיפה כדי לזרז את גריטתם וליצור מצב שבו הם לא נראים לא בחניונים ולא בצדי הדרכים.

הרכבים הללו בדרך כלל אינם שווים סכומים גבוהים אך אם הם מקבלים קנסות הם יוצרים כבר הפסדים לבעליהם. לכן הבעלים מבצעים את הפעולה הנכונה ביותר עבור רכב זה ומעבירים אותו לגריטה. מקבלים עבורו סכום קטן וגם החזר יחסי ממשרד הרישוי ורוכשים רכב אחר.

מגרש הגרוטאות שלנו ביצע עסקאות רבות של גריטת מכוניות לשביעות רצונם של הלקוחות. אם גם לכם יש רכב בקטגוריה של הרכבים הישנים, נשמח לשנע אותו למגרש ולסייע לכם בכל ההתנהלות מול משרד הרישוי, כדי לסיים את הסאגה הזו ותוכלו ליהנות מרכב חדש יותר.

 

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button