עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

מכירת רכבים לפירוק: 5 סיבות למכור רכב לפירוק

מכירת רכבים לפירוק: 5 סיבות למכור רכב לפירוק

אחד היתרונות הבולטים ביותר כאשר יש ברשותנו רכב הוא היכולת להיות עצמאיים יותר, פחות תלויים בתחבורה ציבורית וזה ייחשב לנו כדרור לכל דבר, אנו יכולים פשוט להיכנס לרכב להניע ולנסוע לכל מקום שרק נרצה.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

רכב בבעלותינו יוצר לנו תחושה של בגרות ולכן רוב הרכישות של רכבים מתבצעות סביב גילאים צעירים של אחרי צבא.

לאחר שנים של חופש ודרור ונסיעה לכל מקום אפשרי, הרכב מתחיל להישחק, אם זה הבלמים, המנוע הוא צריך לבקר יותר במוסך ולא פעם הוא אפילו יכול להיות מושבת באופן טוטאלי.

למה למכור רכב לפירוק?

  1. כפי שנאמר הרכב ישן מידי- הוצאות הכספיות שיש עליו אינן כדאיות ובמצבים רבים גורמים לנו עול כספי רציני שלא כדאי להמשיך ולתחזק את הרכב הישן ולמכור אותו לקונה רכבים לפירוק. מלבד תשלומי האגרה והטסט והביטוח על הרכב גם הוצאות נוספות של טיפולי תחזוקת הרכב, ולפעמים טיפולים מורכבים יותר אינם משתלמים וכדאי בהחלט לבחון את האפשרות למכור אותו לצורך פירוק.
  2. אם במהלך השנים הרכב חלילה עבר תאונה ומוגדר כלא כשיר לנסיעה הרכב מושבת ולא יכול לעלות על הכביש במצב כזה עדיף ואפילו רצוי  מטעמי בטיחות שיורד מהכביש ויימכר למומחה בפירוק רכבים מסוגים שונים.
  3. רכב שיש לו תדירות גבוהה של נסיעות מרובות צובר עם הזמן לא מעט תקלות , שיכולות לשוב לעיתים קרובות, ההוצאה על טיפולים ברוב המקרים עולה על מחיר הרכב עצמו ולכן במצב כזה לא כדאי להמשיך ולתפעל אותו אלא לקחת אותו לגריטה ולקבל תשלום אומנם סמלי – תלוי במצב הרכב אבל בהחלט זה עדיף על לבצע בו טיפולים יקרי ערך שאינם שווים ורק גורמים לפערים כספיים.
  4. רכב שיש לו לקויות רבות ובמועד הטסט שהוא צריך לעבור אינו עובר וזו תופעה חוזרת זה הזמן לשים את המפתחות ולהיפרד מהרכב, רכב שאינו עובר טסט הוא לא יכול לעלות על הכביש ויחד עם זאת מסכן את הנהג עצמו, מי שנוסע איתו ונהגים נוספים.
  5. רכב המוגדר כיד שלישית ויותר שעבר כבר כמה נסיעות וטיפולים הגיע הזמן להתחדש ברכב קצת יותר משוכלל והרכב הישן כבר לא מתאים, אם זה בגודל שלו- המשפחה גדלה, או מדובר בזוג שאינו זקוק לרכב גדול מידי והרכב הישן כבר עושה בעיות כדאי בשלב הזה לחשוב על מכירת הרכב לסוחר מכוניות שמבצע פירוק הרכב.

במצבים כאלו ואחרים מומלץ לבצע מכירת רכב לפירוק – מדובר על מוצא אחרון שיכול לשמש רק לטובה, הן מבחינה בטיחותית, והן מבחינה כספית.

רכב ישן מידי הוא רכב המיועד לפורענות ומה הכוונה? כאשר יש ברשותינו רכב ישן אנו מרבים לבלות איתו במוסכים, או בהחלפת חלקי חילוף שונים אבל לא רק זה אלא ישנם סיכויים סבירים וגבוהים לצערנו שהוא יכול להיות מעורב בכמות גדולה של תאונות ואת זה אנו ממש לא רוצים, לכן הפתרון הוא ביתרון במכירת אותו רכב ישן לקונה רכבים לפירוק כך ללא ספק השינה שלנו תהיה טובה יותר לפחות בנושא הרכב הישן שהפתרון כבר הושג.

גם כבר שאין מה לעשות הרכב והגורל שלו מיועד לפירוק עדיין הוא יכול לשמש לחלקי חילוף של מכוניות אחרות, כך שזה לא אבוד לגמרי ומי יודע אולי פעם הרכב החדש שלכם ימצא את עצמו נעזר באיזה חלק חילוף של הרכב הישן שלכם.

אין ספק שההחלטה היא בסופו של דבר שלכם, אבל אולי לאחר הסיבות שנאמרו כאן וקיימות סיבות נוספות כדאי בכל זאת כן לשקול את הנושא ולמכור אותו לגריטה, אחרי הכל רכב ישן הוא גם אחד מהמזהמים הגדולים ביותר ואם אפשר לעשות משהו קטן וטוב ולתרום קצת לאיכות הסביבה אז זו הזדמנות מצוינת לעשות כן.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button