עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

טוב לדעת – החלקים ברכב שמיועד לפירוק ששווים כסף

טוב לדעת – החלקים ברכב שמיועד לפירוק ששווים כסף

כאשר רכב ישן או לאחר תאונה אינו בר שימוש, האופציה היחידה היא להעביר אותו למגרש המכוניות שלנו כדי שנפרק אותו. 

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

תהליך פירוק הרכבים 

כל רכב שמגיע למגרש עובר הליך של פירוק על פי סדר מובנה. המגמה היא לפרק אותו לכל חלקיו הן הגדולים והן הקטנים וזאת כדי לבדוק את מצבו של כל חלף. במקרים רבים אפשר להציל חלק מהחלפים כמו לדוגמה כנפיים או הגה ולכן הם מועברים למכירה במגרש או אצל סוחרים העוסקים במכירה של חלפים משומשים של מכוניות בדגמים שונים.

אופציה זו היא חשובה מאד לבעלי רכבים אשר אמורים לתקן את רכבם. כאשר הם רוכשים חלפים משומשים אך תקינים, הם מוזילים באופן מאד משמעותי את סך העלויות של התיקון במוסך.

בנוסף לכך אנו מפרידים את כל החלפים שאינם תקינים אך יש אפשרות למחזר אותם. כמו לדוגמה חלפים הבנויים ממתכת כמו השלדה ואביזרים נוספים, מוצרים שהם מפלסטיק או חלקי זכוכיות כמו חלונות ומראות. כל אחד מסוגי החומרים הללו מועברים למפעלי המחזור לצורך התכה וייצור של מוצרים חדשים לחלוטין, בהתאם להרכבם של החומרים הללו.

תשלום לבעל הרכב 

עבור כל החלקים אשר שווים כסף ואפשר למכור אותם לבעלי רכבים אחרים או אלו המיועדים למחזור אשר מוכרים אותם למפעלי המחזור, בעל הרכב מקבל תשלום. העובד שמפרק את הרכב מכין רשימה מפורטת של שווי החלפים שהועברו למחזור ולמכירה ובהתאם לכך בעל הרכב מקבל כסף עבורם. 

אנו משלמים סכומים הוגנים שהם נגזרת של העלות האמיתית של כל אחד מהחלפים. התשלום מתבצע באופן מידי במקום ובמזומן. כך בתום הליך הפירוק בעל הרכב יוצא עם סכום כספי עבור כל מה שהוא בעל ערך. 

כמו כן אנו מסייעים לבעל הרכב למלא את הטפסים הנדרשים באתר האינטרנט של משרד הרישוי כדי שיקבל את החלק היחסי של אגרת הרכב ששילם לשנה שלמה, אך השתמש ברכב כמה חודשים בלבד.

אם יש לכם רכב לפירוק, אל תהססו, דברו אתנו ואנו נשלם עבור החלפים.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button