עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

יד 1 מרכב מפורק: חלקי חילוף משומשים במצב טוב

יד 1 מרכב מפורק: חלקי חילוף משומשים במצב טוב

תחזוקה שוטפת של רכבים חיונית ושירות תחזוקה כרוך בסוג ניקוי והחלפת חלקים שבורים ושחוקים. כאשר חלקי חילוף לרכב מתבלים, יש להחליף אותם בחלקים חדשים לגמרי, או בחלקים משופצים לרכב יד שנייה.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

חשוב להבין היטב את האופן בו יש לקבל את ההחלטה על בחירה בין חלקים חדשים לרכב מיד ראשונה, לבין בחירת חלקים משומשים מרכבים ישנים, אבל תחילה יש להבין את תחום חלקי החילוף לרכבים.

מהם חלקי חילוף חדשים לרכב?

חלקי רכב חדשים מרכב יד ראשונה עשויים לכלול רכיבים חדשים של מכוניות, רכיבים מקוריים, או רכיבי מכוניות לאחר שימוש קצר טווח. כמובן שחשוב להבין את היתרונות והחסרונות של חלקי חילוף חדשים לרכב.

יתרונות חלקי חילוף חדשים לרחב

בחירה קלה בחלקים המתאימים

יתרון זה נכון לחלקי רכב חדשים מרכבים יד ראשונה ולחלקים מקוריים. מגוון האפשרויות מוגבל למותג המכונית ולאיכות החלקים. אינכם צריכים להתעסק בסוג המותג לבחירה או במחיר

אין התמקחות כמו מה שקורה בדרך כלל בשווקי חלקי רכב משומשים, מכיוון שתג המחיר מגיע ממחירון.

איכות מובטחת

חלקי רכב חדשים מתפקדים היטב, ואין צורך לטרוח על בעיות אי התאמה, כי החלקים יתאימו באופן מושלם.

לבעלי רכבים שמעוניינים לשפר את התפקוד של רכב חדש יחסית, מומלץ לבחור חלקים חדשים מרכבים יד ראשונה על מנת לחסוך בהוצאות התיקונים והתחזוקה.

כיסוי אחריות

יצרני חלקי רכב מקוריים מספקים את מוצריהם עם אחריות של שנה לפחות. האחריות עלולה להתבטל אם היצרן מאמין שהחלק הותקן באופן שאינו נכון, או שבוצע שימוש בחומרי סיכה שגויים

עם חלקי רכב חדשים, יש סיכוי לקבל את החלקים העדכניים, האמינים יותר מדגמים ישנים ויכולות להיות להם מספר פונקציות. חוץ מזה, אתם יכולים להשתמש בהם לתקופה ניכרת ללא בעיות.

וזה לא הכול. מובטח גם תפקוד יעיל לאורך זמן מבלי לדאוג לגבי חלקים בלויים. חלק מחלקי החילוף של רכבים מיד ראשונה אמנם יקרים יותר מחלקי רכבים משומשים, אבל העלות אינה גבוהה אם מחשיבים את השימוש ארוך הטווח בחלקים אלו.

למידע נוסף אודות קניית יד 1 מרכב מפורק, השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם במהרה. 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button