עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

מכירת רכב טוטאלוס לפירוק, גם אחרי תאונה הרכב שווה למכירה

מכירת רכב טוטאלוס לפירוק, גם אחרי תאונה הרכב שווה למכירה

רבים לא יודעים זאת אך ישנם מקרים רבים בהם רכב שנראה לכם חסר ערך לחלוטין יכול להיות שווה לכם אלפי שקלים. מכירת הרכב לפירוק יכולה להיות משתלמת עבורכם ובעלת יתרונות נוספים לסביבה.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

באיזה מקרים אפשר למכור רכב לפירוק?

ישנן מספר סיטואציות שבהן ניתן וכדאי לנסות למכור את הרכב לפירוק:

  1. רכב שעברת תאונת “טוטאלוס” – במקרים בהם רכב עבר תאונה ואינו יכול לשמש יותר לנסיעה יתכן מאד ותוכלו להרוויח ממכירתו לפירוק.
  2. רכב ישן שמיועד לגריטה פעמים רבות רכבים ישנם מאד מיועדים לגריטה על ידי המדינה, במקרים כאלו שווה לכם לבדוק אם משתלם יותר למכור את הרכב לפירוק
  3. רכב שירד מהכביש במקרה והרכב אינו ראוי לנסיעה זה הזמן לשקול למכור אותו לפירוק
  4. רכב ישן ללא טסט – אם מועד חידוש רשיון הרכב חלף והתיקונים כדי להעבירו טסט לא משתלמים לכם, בדקו אם תוכלו להרוויח ממכירתו לפירוק.

מה כולל תהליך של פירוק רכ ומתי הוא כדאי?

במקרה והוחלט לשלוח רכב לפירוק מפרקים מילולית את הרכב, מוכרים את הברזל או משתמשים בחלקים לרכבים אחרים. משתלם לעשות זאת בעיקר במקרים בהם תיקון והשמשת הרכב אינם משתלמים ביחס לערך הרכב או שנדרשים תיקונים מתמשכים ויקרים לאורך זמן כדי לאפשר את השימוש ברכב. 

כמה כסף אפשר לקבל במקרה של פירוק הרכב?

השווי של הרכב שנמכר לפירוק משתנה מרכב לרכב ותלוי במספר גורמים כמו המצב המכני של הרכב, מצב השלדה, שנת הייצור, פופולריות הדגם ועוד. השווי של הרכב יכול לנוע ממאות שקלים ועד אלפי שקלים במקרים המשתלמים יותר. את הכסף לרוב תקבלו במזומן.

החלטתי למכור את הרכב לפירוק, מה עלי לעשות?

בשלב הראשון תצטרכו לבטל את רשיון הרכב. חשוב לדעת מרגע שתעשו זאת לא תוכלו לעשות יותר שימוש ברכב. כמו כן במקרה והרכב מעובד או מעוקל לא תוכלו לבטל בדרך זו את רשיון הרכב. לאחר שביטלתם את הרשיון תוכלו ליצור קשר עם שלל הגורמים בתחום שקונים רכבים לפירוק. רצוי כמובן לבחור בבעל עסק מומלץ.

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button