עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

קונה רכבים לפירוק מכונס נכסים

קונה רכבים לפירוק מכונס נכסים

אנשים שפושטים את הרגל לאחר שלא עמדו בתשלומים נאלצים, בין השאר, להיפרד מרכביהם. עיקול נכסי החייב הוא אחד הצעדים החוקיים שנוקטים בהם במטרה לגבות חובות מאלו שאינם יכולים לעמוד בהם. כונס נכסים מעקל לאותו אדם את הרכב ומחזיק אותו אצלו במגרש שלנו ובעצם כך מוגבל האדם ואינו יכול למכור את רכבו באופן עצמאי בדרך זו מובטח שהכסף מתהליך מכירת הרכב ישמש רק לפירעון החובות אל אותם הגורמים שמחכים להם. קונה רכבים לפירוק מכונס נכסים מבצע את הקנייה בצורה מהירה ומאפשר את קבלת הכסף עבור הרכב הכנוס בצורה זריזה ויעילה, דבר שיכול להיות מורכב יותר אם המכירה תהיה שלא לצורכי פירוק הרכב. 

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

כונס נכסים

כונס נכסים הוא מי שממונה מטעם בית משפט לביצוע פסקי דין או על ידי רשם ההוצאה לפועל כאשר עומדים בפני מקרה שבו יש אדם אשר חייב כספים ואינו עומד בחובותיו לנושים. על כונס הנכסים מוטל התפקיד של מכירת הנכס אשר עוקל מהאדם החייב וזאת במהירות וביעילות גבוהה. כל מי שמעוניין רשאי להגיש הצעת מחיר על הרכב וכונס הנכסים בוחר מתוך כל ההצעות את המתאימה ביותר כשלרוב, תהיה זו ההצעה הגבוהה ביותר. לאחר בחירת ההצעה, המכירה צריכה לעבור את אישורו של השופט וכשהוא מאשר זאת, תפקיד הכונס מסתיים.

מה עושים עם המכוניות לפירוק לאחר הקנייה?

אנחנו קונים רכבים לפירוק מכונס נכסים ובודקים אפשרויות של שיפוץ, מכירה שלהם אך לרוב האפשרות הזו לא משתלמת כלכלית ולכן כדאי להשתמש בחלקים שונים ברכב שאפשר להשתמש בהם שוב ולבצע עמם שימוש חוזר. אותם החלקים מהרכב המפורק יעברו תיקונים ושיפוצים אצל בעלי מקצוע ומוסכים שונים כדי שיהיה אפשר להשתמש בהם בצורה בטוחה. בנוסף לכך אנחנו מעבירים חלק מהחלפים למחזור כמו צמיגי הרכב, למשל, יכולים להפיק מגוון של תוצרים באמצעות מחזור הגומי שלהם ואת חלקי המתכת של הרכב אפשר להעביר למחזור ולהשתמש בהם שוב בתעשיות שונות של מתכת. 

מדוע כדאי למכור את הרכב לפירוק?

המגרש שלנו קונה רכבים לפירוק מכונס נכסים קונה כל רכב ומכל סוג, חדש, ישן או לא תקין, לצורך פירוקו. מלבד הסכום הכספי שהוא נותן בעבורו ואשר מסייע לאדם להיפטר מחובותיו, הוא תורם גם לאיכות הסביבה כאשר הוא שולח למחזור חלקים מהרכב. בנושא פרוק רכבים חשוב לעבוד רק עם גורמים אמינים כמונו.

רכישת רכב מכונס נכסים שונה מרכישה רגילה מכיוון שבמקרה הזה הרכישה מתבצעת מול אדם אשר קיבל את הרכב לחזקתו ומציע אותו למכירה מתוך מטרה מסוימת, כיסוי חובות. זו הסיבה שאנחנו מסייעים לכל הלקוחות שלנו הן לגרור את הרכב למגרש הגרוטאות והן להעביר להם את מירב התמורה הכספית בגין החלפים שיימכרו ואלו שיועברו למפעלי המחזור.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button