עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

קונה אוטובוסים ומשאיות לפירוק: אנשים משלמים על חלקים תקינים

קונה אוטובוסים ומשאיות לפירוק: אנשים משלמים על חלקים תקינים

את כלי התחבורה כמו מכוניות פרטיות, אוטובוסים ומשאיות אשר אינם תקינים, מומלץ להעביר למגרש הגרוטאות שלנו כדי שנפרק אותם לגורמים וזאת למטרות שונות.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

מה עושים עם רכבים ישנים או אחרי תאונה

יש מקרים רבים שבהם בעלי אוטובוסים ומשאיות אינם יודעים מה לעשות עם הרכב שלהם כאשר הוא אינו תקין. לא אחת עלות התיקון היא גבוהה יותר מערך הרכב עצמו ולכן בעל הרכב מחנה את הרכב בחניון מסוים, עד שיחליט מה לעשות עם רכב זה.

קו החשיבה שלנו הוא להעביר את כלי התחבורה בהקדם למגרש הגרוטאות שלנו ולכן אנו ממליצים כך ללקוחות שלנו וזאת מכמה סיבות:

  • הרשויות המקומיות מזהות רכבים ישנים אשר חונים פרקי זמן ארוכים בחניונים. הם תופסים מקום חניה וגם פולטים רעלנים, לאור העובדה שמדובר ברכבים ישנים וזאת גם אם הם לא נעים.
  • על פי חוקי המשרד להגנת הסביבה בעלי הרכב מקבלים קנסות ונדרשים לפנות את הרכב באופן מידי, כך הם צוברים חובות ודבר זה מוסיף על הבעייתיות במצבו של הרכב.
  • כאשר הרכב מגיע למגרש שלנו, מפרקים אותו לחלפים המיועדים למחזור וחלפים שאפשר למכור כאביזרים יד שנייה. בדרך זו בעל הרכב מקבל כסף עבור החלפים הללו וכך מוציא לפחות חלק מהערך של הרכב. 

יעילות בטיפול ברכבים ישנים 

אנחנו מודעים לעובדה שאין אפשרות להניע את האוטובוסים והמשאיות לפירוק ולכן הגרר שלנו מגיע לכל נקודה נדרשת וגורר את הרכבים הללו למגרש. בדרך זו אנו פותרים את הבעיה במהירות וביעילות. כאשר מדובר ברכבים גדולים כמו משאיות ואוטובוסים יש בהם חומר רב כמו השלדות הגדולות המיועדות למחזור וגם חלפים רבים ולכן באופן יחסי הסכומים שיקבלו בעלי הרכב יהיו גבוהים.

אנחנו כאן כדי לסייע לכם בנושא פירוק הרכבים הישנים שלכם כדי שתוכלו להפסיק לשלם קנסות, ביטוחים ואגרות עבור רכב שאינו משמש אתכם כלל. דברו אתנו ונשמח לתאם את מועד גרירת הרכב למגרש הגרוטאות שלנו וביצוע כל התהליך מול משרד הרישוי כדי להקל עליכם בפן הבירוקרטי.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button