עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

פירוק רכבים? רק כחוק: הצד האפל של מגרטות הרכב הפיראטיות

פירוק רכבים? רק כחוק: הצד האפל של מגרטות הרכב הפיראטיות

אחת התופעות הגדולות במדינת ישראל, אשר משום מה לא יוצרות שיח גדול סביבן היא התופעה של מגרטות רכבים אשר פועלות באופן לא חוקי, כלומר פעולת בצורה פיראטית במדינה

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

מהי הסיבה להיווצרותן של מגרטות בלתי חוקיות במדינת ישראל?

אחת הסיבות הגדולות והעיקריות אשר גורמות לפתיחתן ולפעילות של מגרטות רכב בלתי חוקיות במדינת ישראל כיום היא העובדה שיש כיום במדינת ישראל פערי גדולים מבחינה חוקית במדינה סביב כל הנושא הזה של רכבים פגומים או של רכבים ישנים. על פי החוק לא ברור מהו אופן הטיפול החוקי ברכב אשר מוכרז כרכב מורד מהכביש, ומי הוא האדם או הגוף אשר אמורים מבחינה חוקית לקחת על כך את האחריות ואת הדין

למרבה הצער, הפיקוח כיום במדינת ישראל הוא פיקוח לא מספק, שכן אין מערכת אכיפה מוסדרת על כל העולם הזה של פירוק רכבים, כך שבסופו של דבר אחוז גדול מהרכבים במדינת ישראל אשר מגיעים למצב של פירוק, מפורקים בסופו של דבר בבתי עסק, כלומר מגרטות בלתי מפוקחות, אשר לא פועלת על פי הדרישות השונות של המשרד להגנת הסביבה.

מהו הרווח של בעלי המגרטות הבלתי חוקיות?

בסופו של דבר, בעלי מגרטות פועלים בצורה בלתי חוקית על מנת להשיג דברים רבים, כאשר אחד מהם הוא סחר ומכירה של חלקי רכב שהצליחו להצילם על רכבים אשר זקוקים לשיפוץ.

רוצים לקבל מידע נוסף על פירוק רכבים מקצועי, יעיל ואיכותי? חברת PRK מתמחה בביצוע פירוק רכבים כבר שנים רבות. אנו שולחים לפירוק את כל סוגי הרכבים שיצאו מכלל שימוש ומתמקדים בתהליך מקצועי התורם לשמירה על איכות הסביבה. החלקים נשלחים למוסכים במטרה להשמיש אותם כחלקי חילוף לרכבים שניתן לתקן. אם אתם מעוניינים לשמוע עוד מידע על פירוק רכבים ויש לכם רכב שעבר תאונה או שלא ניתן לתקן אותו יותר מכל סיבה שהיא, אנחנו הכותבת שלכם. השאירו את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם כמה שיותר מהר עם מענה על כל השאלות.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button