עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

מדבקה לחלונות כהים לרכב – האם זו שיטת השחרה מומלצת?

מדבקה לחלונות כהים לרכב – האם זו שיטת השחרה מומלצת?

בעלי רכבים רבים נהנים מנהיגה כאשר החלונות האחוריים שלהם הם כהים. גם כאשר הם מוכרים את הרכב הנוכחי שלהם ורוכשים רכב חדש, הם מזמינים אצלינו התקנה של מדבקות לחלונות כהים לרכב.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

היתרונות של המדבקות הכהות 

מדבקה לחלונות כהים לרכב היא השיטה הטובה והיעילה ביותר להשחרת חלונות הרכב. מדובר במדבקה אשר מיוצרת מחומרי גלם איכותיים מאד ולכן היא עמידה לאורך תקופות ארוכות ביותר. ברוב המקרים המדבקות הללו אינן מתקלפות ואינן זזות ממקומן ולכן הן מעניקות לנהג את מלוא האפקטיביות לה הוא זקוק.

קיימות שיטות אחרות של השחרה, אך אנחנו עובדים בדרך זו כבר שנים רבות וברוב המקרים אין תלונות מצידם של הלקוחות, כולם שבעי רצון ולכן מזמינים התקנה גם ברכב החדש שהם רוכשים מעת לעת. 

לאור העבודה המדויקת של הדבקת המדבקות אפשר ליהנות מנסיעה בפרטיות מלאה בלי שעוברי האורח שהולכים על המדרכה, או מי שנוסע ברכבים הסמוכים רואה מי נוסע בתוך הרכב הספציפי ומה עושים הנוסעים. 

התקנה של מדבקות מושחרות 

מדבקות לחלונות כהים לרכב אפשר להתקין בכל מקום ולכן הצוותים שלנו מגיעים לחניון שבו נוח ללקוח שנבצע את העבודה הנדרשת. בעזרת כלי העבודה והמדבקות המיוחדות העובדים מבצעים את מלוא העבודה הרצויה והנהג יכול לצאת לדרכו. 

שימוש במדבקות כהות 

המדבקות הכהות מגנות על הרכב מקרני השמש החמות ולכן החלק הפנימי של הרכב אינו חם כמו ברכבים אחרים. לכ כאשר נכנסים לרכב ביום חם מפעילים את המזגן לפרק זמן קצר מאד ולאחר מכן סוגרים אותו וכך חוסכים בדלק. בנוסף לכך המושבים ומושבי הבטיחות של הילדים אינם לוהטים מהשמש ולכן הם יכולים לשבת עליהם מידית ואין צורך להמתין שהמושבים יתקררו מהמזגן. 

מדבקות לחלונות כהים לרכב הם פתרון מצוין ולכן רואים זאת על רכבים רבים ולא רק על רכבי יוקרה כפי שהיה בעבר.

אם אתם מעוניינים לשדרג את הרכב שלכם וליהנות מנסיעה נעימה, דברו אתנו ונשמח לתאם עבורכם מועד להתקנה של מדבקה לחלונות כהים לרכב.

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button