עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

מכירת רכב לפירוק ללא טסט, זה אפשרי?

מכירת רכב לפירוק ללא טסט, זה אפשרי?

אדם שיש לו רכב ישן או לא תקין שמיועד לפירוק, יכול למכור אותו לסוחר מורשה של רכבים גם אם אין לו טסט שנתי. 

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

תשלום עבור טסט שנתי 

כאשר בעל רכב נוסע אתו באופן שוטף, הוא משלם בכל שנה את התשלום הנדרש למשרד התחבורה עבור עריכת הטסט. אך יש מקרים רבים שבהם הרכב אינו תקין, בעל הרכב אינו נוהג בו והוא תקוע בחניה. במקרה הזה הנהג אינו רוצה לשלם את העלות של הטסט, כיוון שהסכום הוא גבוה והרכב אינו שמיש.

באופן עקרוני מי שלא שילם טסט במועד וחלפו שלושה חודשים, לא יכול לבצע העברת בעלות בדואר או במשרד הרישוי. אבל כאשר המכירה היא לסוחר מורשה הדבר אפשרי, כיוון שסוחרי מכוניות הם אלו שרוכשים מכוניות לפירוק.

פירוק מכוניות 

כדי להקל על בעל הרכב, רכב הגרר של מגרש הגרוטאות שלנו אוסף את הרכב התקול מהחניון ומעביר אותו ישירות לפירוק במגרש. ברוב המקרים לרכב בעייתי גם אין ביטוח תקף ולכן מסוכן ואסור לנהוג בו. 

במגרש מפרקים את כל החלפים של הרכב, הפריטים התקינים מועברים למכירה כחלפים יד שנייה וכל הפריטים שאינם תקינים מועברים למחזור. מדובר בחלקי פלסטיק אשר במפעלים מתיכים אותם לחומר גולמי ולאחר מכן מייצרים מהם חפצי נוי ומוצרים אחרים. גם מוצרי מתכת כולל השלדה של הרכב אשר עוברת הליך של גריטה. את כל המתכות והברזל מתיכים במפעל ייעודי ומייצרים מהם מוצרים חדשים, חומרי בנייה ועוד. גם את המראות והזגוגיות שהיו באוטו אפשר למחזר ולייצר מהם מזכוכיות למטרות השונות. 

הודעה למשרד הרישוי 

בעת הפירוק יש ליידע באופן רשמי את משרד הרישוי על כך שרכב זה פורק כך שיתבצע עדכון שהרכב הספציפי בעל לוחית רישוי ספציפית, יורד ממצבת כלי הרכב שקיימים במדינה.

אנחנו לשירותכם בכל נושא הקשור לפירוק רכבים. במקום לקבל קנסות של העיריה, דברו אתנו ורכב הגרר שלנו יאסוף את הרכב מהחניון ויעביר אותו למגרש הגרוטאות. כך גם תסתיים הסאגה וגם תקבלו תשלום עבור החלפים השונים.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button