עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

חלפים משומשים לרכב מפירוק, חשוב לדעת מאיפה לקנות

חלפים משומשים לרכב מפירוק, חשוב לדעת מאיפה לקנות

חלקי חילוף משומשים הפכו למוצרי צריכה מבוקשים בשוק כלי הרכב. הם מאפשרים לבעלי רכבים לחסוך כסף רב על רכישת חלפים מקוריים וחדשים ויש להם גם השפעה על איכות הסביבה, שכן הם מאפשרים לכם לעשות שימוש חוזר בחלקים, כדי לצמצם ייצור מיותר של חלקים חדשים ולוודא, שהחלקים הישנים לא מוצאים את עצמם ללא שימוש, מזהמים את הסביבה.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

אז חלפים משומשים זה דבר מאוד חיובי, אבל לפעמים קצת קשה למצוא את המקום המתאים לקנות ממנו חלפים כאלה, בלי להסתכן.

מאיפה מגיעים חלפים משומשים לרכב מפירוק?

חלקי חילוף משומשים לרכב יכולים להגיע ממקורות שונים – 

המקור האידיאלי לחלפים משומשים לרכב מפירוק הוא כמובן מרגש לפירוק רכבים, שם אפשר למצוא חלפים שהגיעו למכירה בתהליך חוקי לחלוטין, תוך הסכמה מלאה של בעל הרכב המקורי.

בנוסף, רכבים שעברו תהליך פירוק מסודר וחוקי, רשומים במשטרה ואצל רשויות הרישוי, בתור רכבים שהבעלים הורידו אותם מהכביש. משום כך, אין על הרכבים הללו הגבלה חוקית והם נחשבים אמינים ובטוחים לשימוש.

מצד שני, לעיתים חלפים משומשים יכולים להגיע ממוכר פרטי, או רכב גנוב.

משום כך דווקא כאשר קונים חלקי חילוף משומשים לרכב, כדי לחסוך בעלויות, או כדי ליישם אקולוגיה מעשית, על ידי צריכה של חלפים משומשים, חשוב לבדוק מאיפה הגיעו החלקים הללו ולוודא, כי הם אכן מגיעים ממקור אמין ובטוח – של מגרש פירוק רכבים, שגם מוכר חלפים משומשים לרכב.

חלפים משומשים שמתאימים לרכב שלכם

אחת ההתלבטויות הקשות ביותר של בעלי רכבים, המחפשים חלפים איכותיים לתיקון הרכב, היא לגבי האחריות והאריזה של המוצר. חלפים משומשים נמכרים ללא אריזה, אך לעיתים גם ללא אחריות. לכן, יש חשיבות גדולה הרבה יותר לבחור את המקום ממנו אתם קונים חלפים משומשים – עם זכוכית מגדלת.

כאשר מדובר על חלפים משומשים, חשוב לרכוש אותם רק במקום אמין ומסודר, שיכול להתחייב על אספקה של חלפים מתאימים לרכב שלכם וגם יש לו עניין לשמור על מוניטין של אמינות ואיכות, כדי להמשיך לעשות עסקים.

איך בוחרים ממי לקנות חלפים משומשים לרכב?

  1. שאלו את המוסכניק שלכם – אם יש לכם מוסכניק אמין ורציני, שאתם סומכים עליו ויודעים שהוא לטובתכם, בקשו ממנו המלצה למקום שמוכר חלפים איכותיים.
  2. אל תקנו חלפים מאנשים פרטיים – כי במקרה כזה אין עם מי לדבר אם יש בעיה עם הרכב. העדיפו תמיד לקנות ממגרש אמין לפירוק רכבים.
  3. חפשו אחר מוכרי חלפים משומשים, שגם יכולים לתת לכם אחריות על טיב החלק ועל עבודת ההרכבה.

לסיכום, בחירת ספק חלפים משומשים צריכה להיעשות באחריות, כדי להבטיח שתקבלו חלקים איכותיים לרכב שלכם. לכן כדאי להקדיש רגע, לבחירה של מוכר חלפים משומשים, שיתן לרכב שלכם את מה שהוא צריך באמת.

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button