עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

חשיבותו של המצבר לרכב

חשיבותו של המצבר לרכב

תדמיינו לעצמכם שאתם נכנסים לבית, יש בו את כל הרהיטים ואת כל מוצרי החשמל שאתם צריכים, אבל אין בו חשמל. תתארו לעצמכם גוף של בן אדם, שיש בו את כל האיברים, הכל תקין, מלבד דבר אחד קטן שחסר בו, הלב. הוא איננו.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

בשני המקרים, כפי שאתם מבינים, אי אפשר להשתמש בכל מה שיש, שכן הדבר המרכזי חסר. בית בלי חשמל לא יכול להתקיים ובטח שאי אפשר להפעיל בו את המוצרים השונים, כנ”ל לגבי גוף של בן אדם בלי לב. זה האיבר החיוני ביותר שמאפשר לנו להתקיים.

כפי שהחשמל חשוב לדירה וכפי שהלב חשוב לגוף האדם, כך המצבר חשוב לרכב. אם המצבר שלנו הלך, כלומר התרוקן, אנחנו לא יכולים להשתמש ברכב בשום צורה שהיא. לא משנה אם הדלתות נפתחות ולא משנה אם אנחנו יכולים לשבת ברכב, זה גם לא משנה אם הרכב שלם ולא עבר תאונה. מצבר מרוקן, מונע מאיתנו אפשרות להתניע את הרכב. לכן, כשאנחנו מגיעים לנקודה הזאת, אין לנו ברירה אלא לפנות אל גורם מקצועי ולהחליף כמה שיותר מהר את המצבר. רק אז נוכל לחזור ולהשתמש ברכב.

צריך לומר, המצבר אמור להחזיק מעמד בין שנתיים לארבע שנים, תלוי בסוג המצבר ובאופי השימוש. אם הוא יפסיק לעבוד אנחנו נוכל לזהות את זה מיד, שכן בכל המכוניות החדשות יש סימן על לוח המחוונים שהמצבר ריק.

במקרה שהמצבר התרוקן עומדות לרשותנו כמה אפשרויות. האפשרות הראשונה היא ליצור קשר עם גרר, שיפנה את הרכב למוסך הקרוב ושם יחליפו לנו את המצבר. זה כמובן תהליך שלוקח זמן, הוא מסורבל ויקר. אפשרות שנייה היא לייצור קשר עם ניידת שירות שעובדת עם חברת הביטוח, זו תגיע אלינו בשעה שנקבע איתה והטכנאי בניידת יחליף לנו את המצבר.

אפשרות שלישית היא לפנות לחנות מצברים, לקבל מידע אודות סוגי מצברים ולרכוש משם מצבר לרכב. יש אפשרות שיביאו לנו את המשלוח עד הבית או עסק העסק, ויש אפשרות שאנחנו נצטרך לגרור את הרכב אל החנות, ויחליפו לנו את המצבר במקום. אנחנו צריכים לחשוב מה יותר נוח וזול עבורנו.

מתוך מה שציינו כאן, אנחנו יכולים להבין את החשיבות הגדולה של המצבר, ולכן חשוב שאנחנו נתייחס אליו בהתאם, נקנה מצבר אך ורק במקומות מורשים, נקנה אך ורק מצבר חדש ומקורי, וכמובן נדאג להחליף אותו כשצריך על מנת שנוכל להשתמש ברכב כפי שאנחנו רוצים ומתי שאנחנו צריכים.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button