עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

מה עושים עם רכב ישן? 6 רעיונות מדליקים שלא חשבתם עליהם

מה עושים עם רכב ישן? 6 רעיונות מדליקים שלא חשבתם עליהם

לבעלי רכבים רבים קשה מאד להיפטר מהרכב הישן שלהם, כיוון שהם נקשרו אליו סנטימנטלית. עם זאת המציאות היא כזו שאין ברירה אלא לרכוש רכב אחר כיוון שרכב זה אינו תקין ויש למצוא פתרונות יעילים עבור הרכב הישן.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

רכב ישן לתצוגה 

מי שקשה לו להיפרד מהרכב הישן שלו, יכול להעביר אותו לגורמים אשר משפצים את חלקו החיצוני של רכב זה ומעמידים אותו לתצוגה במקומות שונים, כמו לדוגמה באולמות אירועים שיש בהם חצר חיצונית גדולה. הרכבים הללו משמשים ליופי, או לחלופין הם משמשים למטרות שונות אשר קשורות לאירוע כמו דוכן אוכל או דוכן משקאות.

רכב לאספנים 

אספני הרכב אוהבים מאד דגמים ישנים של רכבים. אם המכונית הספציפית שבקה חיים והיא אינה נוסעת כלל, היא תוכל לשמש רכב תצוגה במוזיאון שמציג רכבי אספנות, או במקומות נוספים כמו בקיבוצים שהכינו מרחב ייחודי לרכבים הישנים, כדי שהמבקרים יראו את אופן ההתנהלות של התושבים בעבר. 

פירוק של רכב 

רכב ישן שאינו זז, מועבר למגרש הגרוטאות באמצעות רכב גרר שלנו אשר אוסף אותו מכל מקום שבו הוא נמצא. קיימת חשיבות רבה לפנות את הרכב מהחניון כיוון שהעיריות מטילות קנסות בסכומים גבוהים על בעלי רכבים שגורמים לזיהום סביבתי עקב פליטת הגזים הרעילים. לכן עדיף להעביר את הרכב לפירוק ולא לשלם קנסות כבדים.

העברת חלפים למחזור 

את החלפים השבורים והלא תקינים שהעובדים שלנו מוציאים מהרכבים הישנים אנו מעבירים למפעלי המחזור. מדובר במתכות שאפשר לחמם ולהתיך, במוצרי פלסטיק שממיסים אותם ובמוצרי זכוכית. בדרך זו אפשר לייצר מהם מוצרים חדשים ולמכור אותם.

שילוב של חפצי נוי בכל מקום 

בכל רכב יש חלפים בצורות מעניינות, בעלי רכבים מעדיפים לא אחת לקחת חלפים ספציפיים ולהפוך כל אחד מהם לחפצי נוי שיונחו בביתם, כמו לדוגמה חלפים שהופכים להיות עציצים, אדניות או פריטים מעניינים אחרים.

אם יש לכם רכב ישן, דברו אתנו ונוכל לסייע לכם בהעברתו למגרש המכוניות עבור פירוק, או למטרות מסקרנות אחרות.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button