עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

דברים שחשוב לדעת בבחירת מצברים לרכב

דברים שחשוב לדעת בבחירת מצברים לרכב

מן הרגע בו הרכב נכנס אל החיים של בני האדם זה נראה כי כל הליכה אפילו אם היא קצרה היא כזו אשר עדיף לעשות אותה בצורה של נסיעה. רכב מקנה את השירות הכי נוח כאשר הוא יכול לסייע להביא אנשים ממקום אחד לאחר, וכאשר זהו רכב פרטי אזי יכולים לצאת ולחזור ממקום אחד לאחר בדיוק לפי מתי שצריכים.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

הבעיה היחידה עם הרכב היא העניין של התחזוקה, כאשר כל בעלים של רכב צריך לדעת כיצד לשמור על כלי הנסיעה הזה במצב תקין כדי לצאת אל הדרך מבלי להיתקע. אחת התקלות היותר נפוצות היא במצבר של הרכב, אשר בלעדיו הוא פשוט לא ייסע, ואם חושדים כי ישנה בעיה במבצר צריכים לפעול בצורה קפדנית טרם רכישה של מצבר חדש.

מה הבעיה של המצבר

קודם כל כדאי להבין כי אם זהו רכב מדגם חדש, בו קיימת נורית של חיווי אשר מראה במידה שיש בעיה עם המצבר. אם אכן יש בעיה הנורית הספציפית הזו תהיה דלוקה. במקרים שכאלה כדאי לעבור אצל חשמלאי רכב כדי לוודא מה יכול להיות מקור של הבעיה, ובכך להוריד את הסיכון של יציאה אל הדרך עם האפשרות שהרכב לא יניע כי המצבר לא תקין ומחייב טיפול שיכול להיות עבור תיקון התקלה או כזה אשר מחייב החלפה. לעולם לא כדאי לנסות לטפל בבעיה בצורה עצמאית אם אין את ההיכרות עם המערכת של המצבר, כי יכולים לא רק לעשות בחירה לא נכונה אלא גם לבצע פעילות שגויה שתוביל אל תקלה יותר גדולה.

מתאימים מצבר חדש

איך מתאימים מצבר חדש כאשר זה הישן באופן וודאי כבר לא תקין לשימוש מחדש? במקרה שכזה צריכים להכיר את הדגם של הרכב, כי לפי הדגם של הרכב יכולים להבין בצורה יותר מהירה איזה דגם של מצבר יענה בצורה הכי טובה על הצרכים של החיבור עם ההספק המתאים מתוך כל המגוון הקיים.

כדאי להשקיע ברכישה של מצבר של חברה מהימנה ומוכרת, כך יכולים להיות רגועים ובטוחים כי חלק זה ימשיך לפעול בצורה תקינה לכמה שיותר שנים עם שימוש נוח עד אשר גם הבטריה הזו תגווע ויגיע הזמן לבצע רכישה של אחת חדשה.

שוקלים לרכוש מצבר משומש

חלק מציבור הנהגים ובעלי הרכבים לא תמיד שש לבצע רכישה של מצבר חדש בשל העלות הגבוהה, וכשאר מדובר באנשים אשר לא מבצעים נסיעות מרובות ואף נסיעות קצרות בקרבת הבית, אולי מדובר בחלופה טובה שבה יכולים לבחור מצבר שהוא משומש ולאו דווקא לבצע השקעה כספית עם רכישה של מצבר חדש בלבד. כאמור, רכישה מעין זו אינה מתאימה לכל אחד וגם כאן צריכים לוודא התאמה לסוג הרכב ואת האחריות עבור הבטריה והעבודה.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button