עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

נעים להכיר – ביובית

נעים להכיר – ביובית

הבית מוצף במים ואתם לא מבינים מאיפה זה בא? יש לכם סתימות בכיור שוב ושוב ושוב? לא יודעים כבר מה לעשות עם הריח וכל ההצפות? ניסיתם כבר כמה אינסטלטורים ושום דבר לא עוזר? אף אחד מאיתנו לא רוצה להתמודד עם הריח הנוראי שנוצר כתוצאה מהצפה בבית או מסתימה, דבר שמשבית את כל בני הבית ולפעמים מונע מאיתנו להתקלח, לגשת לשירותים, לשטוף ידיים וכדומה. אז אם גם לכם נמאס להתמודד עם בעיות מהסוג הזה ואתם רוצים לפתור את הבעיה אחת ולתמיד, נעים להכיר – ביובית!

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

ביובית היא בעצם סוג של משאית גדולה שעליה יש מיכל עם מים עכורים. למיכל מחוברת מערכת צינורות שתפקידה לשאוב פסולת שהיא זו שבעצם גורמת לסתימות ולהצפות במערכות ביוב בבתים פרטיים, בבנייני מגורים, במוסדות חינוכיים ובמקומות ציבוריים נוספים.

מה שקורה בפועל הוא שמחברים את הצינור של הביובית לצינורית של מערכת הביוב במטרה להפעיל לחץ מים חזק שבעצם גורם לסוג של יניקה. בצורה כזו כל מה שגורם לסתימה בתוך המבנה בין אם זה מגבונים לחים, מוצרי היגיינה, שומנים או כל דבר אחר מתפרק ונשאב החוצה מחוץ למערכת הביוב.

קריאה לביובית – יתרונות

  1. איתור הבעיה תוך זמן קצר
  2. הבעיה נפתרת לאורך זמן, כלומר פותרים את הסתימה מהשורש ולא מדובר בפתרון זמני עד שהסתימה הבא תגיע
  3. שירות במחיר נוח, בעיקר כשמדובר במערכת ביוב של בניין דירות
  4. במקרים מסויימים, ניתן להכניס מצלמה שתאתר את מקור הסתימה ואז לייעל את תהליך הפתיחה עוד יותר

טרם אתם בוחרים בקבלן המפעיל שירותי ביובית, חשוב לוודא שאכן מדובר בבעל מקצוע שמבין מה הוא עושה ובעל ניסיון בתחום. יש כל מיני סוגים של מערכות ביוב ולכן חשוב לדעת למקם את הביובית במקום האידיאלי במטרה לאתר את הגורם לסתימה או להצפה בתוך המבנה.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button