עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

קונה רכבים לפירוק במזומן אבל עם חשבונית!

קונה רכבים לפירוק במזומן אבל עם חשבונית!

פירוק המכוניות במגרש הייעודי לכך מתבצע באופן מסודר, בהתאם לשלבים שנקבעו מראש הכוללים את הסרת החלפים השונים, ביצוע תחשיב כספי של הסכום שישולם לבעל הרכב תוך קבלת חשבונית.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

מגרש המכוניות עבור רכבים לפירוק 

רכב המיועד לפירוק המגיע למגרש הגרוטאות שלנו בנסיעה או לחלופין באמצעות רכב הגרר שלנו, עובר במגרש תהליך הכולל כמה שלבים. העובדים המיומנים שלנו מתמקצעים בעבודה זו ולכן מבצעים אותה במלוא האחריות.

בשלב הראשון הם מפרקים את הרכב לגורמים, אם מדובר ברכב פרטי, מסחרי, אוטובוס, משאית או ציוד מכני הנדסי. העובדים המנוסים בוחנים כל אחד מהחלפים ומניחים אותו בערמה המתאימה. חלקם יועברו למחזור על פי סוג החומר, פלסטיק, מתכת או זכוכית, מקצת החלפים שהם תקינים יועברו למכירה אצל סוחרים המתמקצעים במכירת חלפים משומשים, אך שהם תקינים ואפשר למכור אותם עבור שימוש ברכב אחר בדגם זהה. חלפים שאינם תקינים אך דורשים תיקון קל בלבד, יועברו לתיקון ולאחריו יימכרו גם הם לסוחרי החלפים המשומשים. 

תחשיב העלויות עבור בעל הרכב 

בעל הרכב שנסע ברכב זה עד לא מכבר, ביצע בו מדי פעם תיקונים על פי הצורך ולכן יש חלפים ספציפיים בתוך הרכב שהם במצב טוב וברי שימוש ברכבים אחרים ולכן מגיע לו תשלום על כך. בוחני הרכבים מרכזים את עלותם של סך החלפים התקינים ומעבירים לבעל הרכב את התשלום במזומן נגד חשבונית כחוק.

לא מדובר בסכומים גבוהים אך כל סכום כספי הוא חשוב כשרוצים לקנות רכב אחר וזו הדרך היחידה לקבל כספים עבור רכב שמועבר לפירוק, לאור העובדה שמדובר ברכב ישן והוא הגיע לסוף דרכו.

מצד שני אין הרבה ברירות, אי אפשר לנסוע ברכב לאור העלויות הגבוהות של התיקון וגם הוא מפריע בחניון, דבר שעלול לגרור קנסות גבוהים שרק יגבירו את חוסר הכדאיות הכלכלית.

דיווחים למשרד התחבורה 

לאחר פירוק הרכב, אנו מסייעים ללקוח להעביר את ההודעה המקוונת למשרד התחבורה על כך שרכב זה פורק והוא לא יעלה יותר על הכביש. נושא הדיווח הוא חשוב ביותר כדי למנוע מעשי מרמה כפי שקרה לא אחת, שגורמים שליליים משתמשים במספר הרישוי של רכב שאינו מסוגל לנוע יותר בדרכים.

תקנות של המשרד לאיכות הסביבה

המשרד לאיכות הסביבה מנחה את הרשויות המקומיות לעשות כל שניתן כדי להעביר מהחניונים ומצדי הדרכים את הרכבים שאינם תקינים ולהעביר אותם למגרש הגרוטאות שלנו. הסיבה היא שהרכבים הישנים הללו יוצרים רעלנים שמופצים בכל הסביבה ולכן פוגעים באופן משמעותי באיכות הסביבה כיוון שהאוויר מלא ברעלנים, גם כשהרכב עומד בחניון. בעלי רכבים שאינם מטפלים בכך, מקבלים קנסות כספיים משמעותיים.

אם הרכב שלכם מיועד לפירוק, נשמח לתאם את העברתו למגרש שלנו כדי לבצע את הפירוק באופן מקצועי.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button