עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

סך חלקי הרכב עולים על השלם? זה הפתרון בשבילכם

סך חלקי הרכב עולים על השלם? זה הפתרון בשבילכם

יש מקרים שאין ברירה אלא להעביר את הרכב למגרש, כדי לפרק אותו ולקבל עבורו תמורה הוגנת.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

עלות התיקון של רכב ישן 

כשהרכב הוא ישן, לא כדאי כלכלית לתקן אותו. עלויות התיקון הן יקרות כיוון שהן כוללות חלקים שקשה מאד להשיג אותם ולכן המחירים שלהם מאד גבוהים. אם נוסיף לכך את שעות העבודה הרבות הרי שמדובר בסכומים אדירים ולא הגיוניים.

לא אחת נוצר מצב שהעלות של התיקון היא גבוהה יותר משווי הרכב כולו, כיוון שעם השנים הוא כל הזמן מאבד מערכו עד שהוא מגיע לשווי מינימלי.

העברת הרכב למגרש הגרוטאות 

במקרים הללו האופציה הנכונה ביותר היא להעביר את הרכב למגרש הגרוטאות שלנו אם הוא מסוגל לנוע ואם לא, רכב הגרר שלנו יוביל אותו למגרש שלנו.

אנחנו מבינים לליבם של הלקוחות שלנו שחבל להם לוותר על הרכב ששירת אותם לאורך שנים רבות אך גם הרכבים מגיעים לסוף דרכם ובמקום לשלם סכומים כל כך גבוהים על תיקון הרכב, עדיף למכור לנו את החלפים שלו וכך לקבל תשלום במקום ובמזומן. סכום זה יסייע לבעל הרכב לרכוש אוטו אחר שישרת אותו. 

הליך פירוק הרכבים 

המטרה שלנו היא להציל את מרב החלפים וכך הנהג יקבל סכום כסף גבוה יותר עבורם. כל החלפים נבדקים וממוינים על ידי אנשי הצוות המנוסים שלנו. חלפים טובים מועברים למכירה על ידי סוחרים שמתמחים במכירת חלפים תקינים יד שנייה. חלפים אחרים מועברים למחזור ולשם כך מבצעים הפרדה של מתכות לחוד, פלסטיק וזכוכית.

משאיות של מפעלי המחזור מגיעות אלינו אחת לכמה ימים ואוספות את כל הפריטים המיועדים למחזור במפעל המודרני למחזור. 

הליך מנהלי מול משרד הרישוי 

לסגירת המעגל, אנו עוזרים ללקוח להודיע באופן מקוון למשרד הרישוי על כך שהרכב ירד מהכביש ובמקביל הלקוח ממלא גם את פרטי חשבון הבנק שלו, כדי לקבל החזר יחסי של אגרת הרכב השנתית שלאור הנסיבות לא נוצלה במלואה.

נשמח לבצע פירוק גם של הרכב שלכם כדי לאפשר התחלות חדשות.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button