עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

הרכב יצא משימוש? בדקו כמה החלקים שלו שווים

הרכב יצא משימוש? בדקו כמה החלקים שלו שווים

אם רכב יוצא משימוש, אין ברירה אלא להעביר אותו למגרש הגרוטאות שלנו. עם זאת ברכב קיימים חלקים רבים וחלקם עדיין תקינים, מקצתם הותקנו לא מכבר. 

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

שיטת העבודה שלנו מעידה על כך שאנו בוחנים כל רכב ומשלמים לבעליו את הסכומים שמגיעים לו עבור החלפים האיכותיים שאפשר להוציא ממנו.

בדיקת החלפים במכונית 

הבדיקה נעשית במיומנות רבה על ידי העובדים המקצועיים של המגרש שמכירים את כל סוגי הרכבים ולכן יודעים כיצד לפרק באופן סיסטמטי את הרכב על פי סדר שנקבע מראש.

כל חלק שמוציאים מהרכב ומחליטים מה לעשות אתו, אם הוא תקין, הלקוח יקבל עבורו תשלום והפריט עצמו יימכר לעסק שמוכר חלפים לרכב שהם תקינים, אך יד שנייה. חלפים אחרים שאינם תקינים אך אפשר באמצעות תיקון קטן להפעיל אותם, מועברים לתיקון ולאחר מכן יועברו גם הם לסוחר ולכן גם עבור הפריטים הללו, בעל הרכב יקבל תשלום.

פריטים אחרים שמצבם אינו תקין יועברו למחזור. במגרש קיימים פחים ייעודיים לכל סוג של חומר למחזור ולכן העובדים שלנו ממיינים את החלפים ומניחים כל אחד מהם במקומו.

כך מעבירים חלקי מתכת להתכה מחודש, יחד עם השלדה, חלקי הפלסטיק מועברים לשימוש חוזר בחומר הגלם וקיים מחזור גם לכל מה שקשור לחלקי זכוכית כמו פנסים ומראות.

תחשיב התשלום עבור בעל הרכב 

בהתאם לערכם בשוק של החלקים שהצלחנו להציל מהרכב המפורק, הלקוח מקבל תשלום במזומן במקום. לא מדובר בסכומים גבוהים לאור העובדה שמדובר בדרך כלל ברכבים ישנים, אך כל סכום יסייע ברכישת רכב אחר במקום הרכב שפורק.

אנו מסייעים לבעל הרכב גם בכל ההתנהלות הממוחשבת מול משרד הרישוי. מודיעים באופן מקוון על כך שרכב ספציפי בעל מספר הרישוי הרלוונטי פורק ולכן הוא יורד ממלאי הרכבים הנעים על כבישי ישראל. 

בנוסף לכך, הלקוח אמור לקבל החזר כספי עבור החודשים שבהם לא השתמש ברכב אך שילם עבורם את רישיון הרכב. הצוות המקצועי שלנו, מבצע את כל ההתנהלות באופן יעיל ולבעל הרכב נותר כעת לרכוש רכב אחר והכסף המגיע לו ממשרד הרישוי מועבר בדרך כלל תוך זמן קצר. 

החשיבות בפירוק רכבים 

הרכבים הישנים גורמים נזק רב לאיכות הסביבה ולכן העיריות השונות פועלות על פי ההנחיות של המשרד להגנת הסביבה ומדרבנת את בעלי הרכבים להעביר את הרכב לפירוק במגרש הגרוטאות. מי שלא נענה לדרישתם מקבל קנסות כיוון שהרכבים הללו פולטים רעלנים גם אם הם לא בנסיעה ולכן פוגעים באיכותו של האוויר. לאור הקנסות הגבוהים, עדיף לנהגים לגרור את הרכב למגרש.

אם תרצו להעביר למגרש שלנו את הרכב הישן שלכם, נשמח לסייע ולשלם לכם סכום הוגן עבור החלפים ולעזור לכם בביצוע כל התהליך הנדרש מול משרד הרישוי.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button