עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

מכירת רכב ישן לפירוק: לא תתעשרו מזה, אבל היי! שווה לבדוק

מכירת רכב ישן לפירוק: לא תתעשרו מזה, אבל היי! שווה לבדוק

לרוב הנהגים יש סנטימנטים לרכב שלהם ודי קשה להם להיפרד ממנו. כך קורה לא אחת כאשר רכב ישן שובק חיים או עובר תאונה ואין ברירה אלא למכור אותו לפירוק ובשביל זה אנחנו כאן לשירותם של הלקוחות.

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

בדרך כלל בעל הנכס רוכש רכב אחר ומשאיר את הרכב הישן בחנייה, הוא מקווה שאולי יהיה נס ואפשר יהיה לנסוע ברכב. עיקר הבעיה היא שקשה לו להיפרד ממנו לאחר תקופה ארוכה שבה נהג ברכב מדי יום.

חשיבות מכירת רכב ישן לפירוק

הרכבים הישנים פולטים רעלנים גם כאשר הם ממוקמים בחניה ואינם זזים כלל. החומרים הרעילים הללו מסוכנים לנשימתם של העוברים והשבים ושל מי שגר בבניינים הסמוכים ולכן קיימת חשיבות גבוהה להסיע אותו מהחניון ולהרחיקו מהציבור.

בעלי רכבים אשר אינם מעבירים את הרכב לפירוק תוך פרק הזמן שנקבע, מסתכנים בכך שהם יקבלו קנסות בסכומי כסף משמעותיים מהעירייה וכך נוצר מצב שהאוטו מושבת הבעלים צריך לשלם סכומים מיותרים.

תשלום עבור מכירת רכב לפירוק

כדי להקל על התהליך, גורר של מגרש הגרוטאות שלנו, מגיע לחניון ואוסף את הרכב. במגרש בוחנים העובדים המיומנים את הרכב שהגיע, מפרקים את כל מרכיביו כדי לקבל החלטה מה הערך של חלקי החילוף אשר אפשר להשתמש בהם. בהתאם לשווים הכספי של כל הפריטים מקבל בעל הרכב סכום כספי במזומן.

אין מדובר בסכום גבוה והמחיר משתנה בהתאם למצב של כל רכב באופן ספציפי. אך עם זאת מדובר בסכום כסף נאה שמקבל בעל הרכב במקום ובמזומן וזה אף פעם לא מזיק.

לאור הניסיון רב השנים שלנו, אנו שולחים למחזור כל פריט אשר הטכנולוגיה מאפשרת למחזר אותו כמו חלקי מתכת כולל השלדה, חלקי פלסטיק, זכוכית ועוד.

חלפים אחרים אשר אפשר עדיין להתקין אותם בדגמים זהים של יצרן רכב זה, נמכרים כחלפים תקינים אך משומשים, דבר שמפחית באופן משמעותי את ערכם של חלקי החילוף.

אם גם הרכב שלך הגיע לסוף דרכו, אנחנו מחכים לך במגרש הגרוטאות.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button