עובדים בכל אזור המרכז

גם אזור השפלה והשרון

052-9095458

זמינים רוב הזמן :-)

ראשון עד שישי

לפעמים אפילו עובדים בסופ"ש

רוצה למכור את הרכב לפירוק? קבל מידע חשוב ללא עלות

רוצה למכור את הרכב לפירוק? קבל מידע חשוב ללא עלות

רכב תקול אשר אי אפשר לתקן אותו או לחלופין רכב לאחר תאונת דרכים, צריך לרדת מהכביש. הדרך הנכונה לביצוע מהלך זה היא על ידי הסעת הרכב למגרש הגרוטאות. 

לפרטים נוספים – אפשר להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!    לשיחה עם נציג: 052-9095458

מה לעשות עם רכב המיועד לפירוק 

בעלי רכבים רבים אשר אמורים לרדת מהכביש, אינם מגיעים לכלל החלטה ולכן משאירים את הרכב בחניה או בצד הדרך. זוהי טעות חמורה אשר עלולה לעלות בממון רב, כיוון שהרשויות המקומיות מטילות קנסות על רכבים במצב זה כיוון שהם פוגעים באיכות הסביבה.

המסקנה היא שיש להעביר את הרכב למגרש הגרוטאות שלנו ולאור מצבו, גרר של המגרש יגיע לחניה ויגרור אותו לתחנתו האחרונה. למידע נוסף בקרו באתר של חברת DBC פירוק רכבים.

פירוק רכבים 

על פי הניסיון רב השנים שלנו, בכל רכב קיימים חלפים אשר שווים כסף. חלק מהחלפים הם חדשים או תקינים ולכן אפשר למכור אותם כחלפים משומשים. יש חלפים נוספים אשר נדרש בהם תיקון קטן ולכן כדאי לתקן אותם ולמכור גם כן כסוג ב’. 

בתחשיב אשר מתבצע במשרד, בעל הרכב מקבל פיצוי כספי על הפריטים שאפשר להציל מהרכב כמו לדוגמה החלפים הללו ובנוסף לכך, עבור הפריטים אשר מועברים להליך של מחזור. כך הנהג מקבל את הסכום המקסימלי ודבר זה יסייע בידו כדי לרכוש רכב אחר.

לאחר ביצוע התחשיב הכספי, מקבל בעל הרכב במקום כסף מזומן וכך העובדים יכולים לפרק את הרכב, להפריד בין החלפים ולמיין את המוצרים אשר מיועדים למחזור כמו לדוגמה השלדה, חלקי המתכת, הזכוכיות וחלקי הפלסטיק. בשלב שני הם יועברו למפעלי המחזור, המתכות יותכו, מחלקי הפלסטיק ומהזכוכיות אפשר יהיה לייצר מוצרים חדשים, לאחר ההליך הנדרש.

התנהלות מול משרד הרישוי 

אחת הפעולות האקוטיות בשלב פירוק הרכב, הוא להודיע למשרד הרישוי על כך שהרכב ירד מהכביש כך שהדבר יעודכן במחשב וזאת כדי למנוע מעשי רמאות של שימוש במספר הרישוי של רכב זה. 

העובדים המנוסים שלנו מסייעים לבעל הרכב לבצע את התהליך באופן מקוון ומהיר.

אם הרכב שלכם מיועד לפירוק, נשמח לעזור לכם לסיים את התהליך.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button